Już we wrześniu tego roku odbędzie się długo wyczekiwane trzecie starcie na szczycie kategorii superśredniej pomiędzy Saulem “Canelo” Alvarezem a Giennadijem Gołowkinem. Stawką tego starcia będą cztery mistrzowskie pasy WBC, WBA, IBF i WBO. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Canelo - Golovkin 3? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na Canelo – Golovkin 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Canelo – Golovkin 3 zostały już upublicznione u polskich bukmacherów, między innymi w STS, Fortunie czy Betclic. Jako że do walki pozostało już niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Canelo – Golovkin 3 takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy na Canelo – Golovkin 3

Kursy na Canelo - Golovkin 3, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym starciu jest Saul “Canelo” Alvarez. Kursy na wygraną Meksykanina wynoszą 1,20, zaś na triumf Giennadija Gołowkina oscylują w okolicach 4 do 1. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Canelo – Golovkin 3

Wszystko w tym pojedynku wydaje się być po stronie Canelo Alvareza. Meksykanin jest młodszy, większy od Kazacha i wygrał ostatnią walkę z Gołowkinem. Prawdopodobnie gdyby nie ostatnia porażka 31-latka z Dmitriim Bivolem byłby on jeszcze większym faworytem bukmacherów. Należy jednak pamiętać, że waga półciężka, w której odbyło się to starcie, nie jest docelową wagą Alvareza.

Zobacz także: Kim jest Canelo Alvarez?

Giennadij Gołowkin ostatnią i jednocześnie jedyną porażkę w karierze zanotował właśnie z Canelo. Od tamtego czasu Kazach stoczył cztery pojedynki. Trzy z nich wygrał przed czasem, a jeden, przeciwko Siergiejowi Derewianczenko, jednogłośnie na punkty. Wszystkie te starcia Gołowkin toczył w wadze średniej, jednak na pojedynek z Alvarezem będzie zmuszony przejść do kategorii wyżej co powinno premiować Meksykanina.

Zobacz także: Typy na Boks  

W tym pojedynku stawiamy na Alvareza. Obaj są jednymi z najwybitniejszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. Bardzo możliwe nawet, że to Kazach będzie prezentował się w tej walce nieco lepiej od Meksykanina. Należy jednak pamiętać, że aby wygrać z Alvarezem na punkty trzeba go zdeklasować tak jak zrobił to ostatnio Bivol. Ani Gołowkin, ani Canelo nie leżeli w swoich karierach na deskach co pokazuje jak twardymi są zawodnikami. Naszym zdaniem i w tej walce nikt nie zostanie znokautowany i zobaczymy decyzje sędziowską na korzyść Maksykanina. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betclic.

Typ: CANELO ALVAREZ NA PUNKTY 

Gdzie obejrzeć walkę Canelo – Golovkin 3 – transmisje

Gala, na której dojdzie do trzeciej walki pomiędzy Canelo Alvarezem a Giennadijem Gołowkinem odbędzie się w nocy z 17 na 18 września 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas. Za transmisję z tego wydarzenia będzie odpowiadać platforma DAZN. Na ten moment nie wiadomo, o której dokładnie obaj zawodnicy powinni wyjść do ringu.


Kiedy odbędzie się walka Canelo – Golovkin 3?
Gala, na której dojdzie do trzeciej walki pomiędzy Canelo Alvarezem a Giennadijem Gołowkinem odbędzie się w nocy z 17 na 18 września 2022 roku.
Kto jest faworytem w tym pojedynku?  
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym starciu jest Saul “Canelo” Alvarez, na którego kursy wynoszą około 1,20.