Na gali UFC 287 dojdzie do niezwykle interesującego starcia w dywizji półśredniej. Autor najszybszego nokautu w historii UFC, Jorge Masvidal, zmierzy się z Gilbertem Burnsem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Burns vs Masvidal UFC 287

Zakłady bukmacherskie na walkę Burns vs Masvidal dostępne są między innymi w firmie Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Burns vs Masvidal znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> UFC.

Kursy Burns vs Masvidal

Kursy na Burns vs Masvidal, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu zdecydowanym faworytem jest Gilbert Burns. Kurs na wygraną reprezentant Brazylii wynosi 1,22, natomiast triumf Jorge Masvidala został oszacowany na 4,40. Aż tak wysoka rozbieżność w kursach jest nieco zaskakująca. Co ciekawe, Gilbert Burns jest największym faworytem na całej karcie walk UFC 287.

Typy Burns vs Masvidal

Typy na Burns vs Masvidal, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Jorge Masvidal jest po trzech porażkach z rzędu. Trzeba jednak zaznaczyć, że poniósł je z dwoma czołowymi zawodnikami wagi półśredniej - Kamaru Usmanem oraz Colbym Covingtonem. Gilbert Burns w poprzednich trzech walkach udowodnił, że jest czołowym półśrednim na świecie. "Durinho" zwyciężył z Neilem Magnym i Stephenem Thompsonem oraz przegrał z Khamzatem Chimaevem. Jednak nawet w walce z reprezentantem Szwecji, mimo porażki, pokazał się z wyśmienitej strony.

Naszym zdaniem Gilbert Burns jest zdecydowanym faworytem i powinien wygrać tę walkę. Jorge Masvidal jest jednak trudnym do skończenia zawodnikiem. W ostatnich 14 latach Amerykanin tylko raz przegrał przed czasem. Nawet gdy przegrywał zdecydowanie, tak jak w pierwszej walce z Usmanem czy Covingtonem, to wytrzymywał pełen dystans. Warto też pamiętać, że starcie Burns vs Masvidal odbędzie się na dystansie trzech rund, a nie pięciu.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Gilberta Burnsa na punkty. Kurs na takie zdarzenie w Superbet wynosi 2,65. Pozostałe typy na UFC można znaleźć na naszej stronie.

Gdzie obejrzeć walkę Burns vs Masvidal – transmisja

Gala UFC 287, której zwieńczeniem będzie walka Alex Pereira vs Israel Adesanya, odbędzie się w nocy z 8 na 9 kwietnia 2023 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Miami-Dade Arena w Miami. Karta główna została zaplanowana na godzinę 4:00 polskiego czasu. Walka wieczoru powinna zatem rozpocząć się około godziny 6:00. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.