Już 11 marca do klatki UFC powróci Łukasz Brzeski. Reprezentant Polski zmierzy się z debiutantem w najlepszej organizacji świata - Karlem Williamsem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Brzeski vs Williams UFC Fight Night: Yan vs Dvalishvili

Zakłady bukmacherskie na walkę Brzeski vs Williams dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji UFC. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Brzeski vs Williams znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> UFC Fight Night.

Kursy Brzeski vs Williams

Kursy na Brzeski vs Williams, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy nie przedstawili jeszcze kursów na walkę reprezentanta Polski z Karlem Williamsem. Walka ta odbędzie się jednak już za kilka tygodnie, więc przewidywania bukmacherów powinniśmy poznać już niebawem.

Typy Brzeski vs Williams

Typy na Brzeski vs Williams, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Łukasz Brzeski w debiutanckim starciu w UFC pokazał się z bardzo dobrej strony. Według wielu powinien wygrać walkę z Martinem Budayem. Sędziowie byli jednak innego zdania i ostatecznie Polak przegrał przez niejednogłośną decyzję. Karl Williams wciąż czeka na swój debiut w UFC. Kontrakt z najlepszą organizacją świata podpisał dzięki zwycięstwu na gali Dana White's Contender Series.

Zobacz także - typy na UFC

W tym starciu typujemy wygraną Łukasza Brzeskiego. Mimo porażki w ostatnim pojedynku Polak udowodnił, że jest godny występów w UFC. Williams natomiast jak na razie nie mierzył się z żadnym klasowym zawodnikiem. Jego największym skalpem jest pokonanie Jimmy'ego Lawsona na Dana White's Contender Series, który legitymował się dość skromnym bilansem 4-1. Jeśli Brzeski zaprezentuje się na podobnym poziomie jak w ostatniej walce to powinien poradzić sobie z debiutującym w UFC Amerykaninem.

Gdzie obejrzeć walkę Brzeski vs Williams – transmisje

Gala UFC Fight Night: Yan vs Dvalishvili, na której odbędzie się walka Brzeski vs Williams, odbędzie się w nocy z 11 na 12 marca 2023 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie The Theater at Virgin Hotels w Paradise w stanie Nevada. Karta główna została zaplanowana na północ według polskiego czasu. Karta wstępna, na której zobaczymy starcie Brzeski vs Williams rozpocznie się o 21:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.