Ewa Brodnicka i Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk zmierzą się w ciekawie zapowiadającej się walce na gali High League 3. Jak wyglądają kursy na ten pojedynek? Która z zawodniczek jest faworytką starcia Brodnicka vs Kamiszka?

Zakłady bukmacherskie Brodnicka vs Kamiszka High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Brodnicka vs Kamiszka na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że sporą faworytką jest Brodnicka, czyli była mistrzyni świata w boksie. Kamiszka ma na swoim koncie starty w FAME MMA, z kolei Brodnicka zanotowała nieudany debiut w MMA, przegrywając z Lil Masti na High League.

Kursy Brodnicka vs Kamiszka

Kursy na walkę Brodnicka vs Kamiszka faworyzują przedstawicielkę boksu. Fortuna wystawiła kurs 1.40 na Brodnicką, z kolei wygrana Kamiszki została oszacowana na 2.50. Kursy wskazują więc na to, że większe szanse na wygraną ma Brodnicka, dla której byłaby to pierwsza wygrana w formule MMA.

Kursy na walkę Brodnicka vs Kamiszka - jak i pozostałe walki gali High League 3 - dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Zobacz także - kim jest Kamiszka?

Typy Brodnicka vs Kamiszka

Typy na walkę Brodnicka vs Kamiszka, czyli kto wygra ten pojedynek? Brodnicka będzie miała sporą przewagę warunków fizycznych nad Kamiszką i z pewnością w dużej mierze to brali pod uwagę bukmacherzy, wystawiając kursy na ten pojedynek. Brodnicka będzie miała przewagę w stójce, a przewaga w warunkach fizycznych powinna dać jej możliwość skutecznego wybronienia się również w parterze.

Zobacz także - karta walk gali High League 3

Jeśli faktycznie Brodnicka zaangażowała się w MMA, powinna odnieść debiutanckie zwycięstwo. Kamiszka, przegrywając w ostatnim pojedynku z Anną Andrzejewską, nie zaprezentowała się zbyt dobrze i z pewnością Brodnicka postara się wykorzystać kiepską passę rywalki.