Dawid Ambro i Adrian Cios zmierzą się w walce na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Ambro vs Cios Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Ambro vs Cios na Prime Show MMA, czyli gdzie można obstawić ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), która na wyłączność wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym na starcie Ambro vs Cios. Kto jest więc faworytem tej walki, jeśli chodzi o kursy?

Zobacz także - kim jest Adrian Cios?

Kursy Ambro vs Cios Prime Show MMA

Kursy na walkę Ambro vs Cios na Prime Show MMA wskazują jasno na to, że faworytem jest Dawid Ambro. Kurs na jego wygraną wynosi 1.17, podczas gdy triumf Ciosa oszacowano na około 4.45. Nic dziwnego - Ambro ma znacznie większe doświadczenie, w tym wiele startów w FAME MMA. Od dawna trenuje sporty stójkowe. Cios co prawda przygotowuje się do walki na Prime Show MMA u trenera Mirosława Oknińskiego, jednak wygląda na to, że to nie okaże się wystarczające do tego, żeby pokonać bardziej doświadczonego rywala.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Typy Ambro vs Cios Prime Show MMA

Typy na Ambro vs Cios bez wątpienia będą jednak skłaniać się ku wygranej tego pierwszego. Cios trenuje dłużej, ma na swoim koncie więcej walk i przeciwko lepszym rywalom. Na papierze w teorii nic więc nie wskazuje na to, żeby Cios miał wygrać ten pojedynek. Trzeba jednak pamiętać, że obaj panowie są ze skonfliktowani, a tego typu emocje nie zawsze pomagają faworytowi w bezpośrednim starciu w klatce.