Na gali Prime Show MMA dojdzie do nietypowego starcia 1 vs 2. Alan Kwieciński zmierzy się z duetem Jakub Lasik/Rafał Pazik. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na tę walkę?

Zakłady bukmacherskie Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik

Zakłady bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik można znaleźć w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor gali Prime Show MMA i jedyny bukmacher, który oferuje kursy na walkę Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik. Zakłady bukmacherskie na to starcie znajdziemy w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik

Kursy na walkę Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik wskazują wyraźnie na to, że Kwieciński nie powinien mieć większego problemu z wygraniem tego starcia. Nic dziwnego - Kwieciński to zawodowy zawodnik kickboxingu. Jeśli walka byłaby w MMA, Lasik i Pazik mogliby się na niego rzucić i umiejętnie go obalić. W stójce nie zaatakują go jednak we dwóch jednocześnie, w związku z czym Kwieciński powinien poradzić sobie najpierw z pierwszym z nich, a potem z drugim i wygrać to nietypowe starcie, wracając na zwycięską ścieżkę po niedawnej porażce z Denisem Załęckim na gali High League 2.

Typy Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik

Typy na walkę Alan Kwieciński vs Lasik/Pazik, czyli nic nie wskazuje na to, żeby duet miał zagrozić Kwiecińskiemu, który jest niezłym zawodnikiem stójkowym. O umiejętnościach jego rywali nie wiadomo za wiele, jednak nie wygląda na to, żeby mieli okazać się zawodnikami, którzy będą w stanie zdominować Kwiecińskiego. "Alanik" przyznał, że jest w dobrej formie po porażce z Załęckim i jeśli faktycznie tak jest, poradzi sobie ze swoimi oponentami na gali Prime Show MMA.