2 lipca 2022 roku Israel Adesanya stanie do swojej piątej obrony pasa mistrzowskiego wagi średniej. Jego przeciwnikiem będzie Jared Cannonier. Amerykanin wygrał pięć z ostatnich sześciu pojedynków czym zasłużył sobie na mistrzowską szansę. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Adesanya - Cannonier? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Adesanya - Cannonier na UFC 276

Zakłady bukmacherskie na walkę Adesanya - Cannonier zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy STS. Jako że do walki nie pozostało wiele czasu znajdziemy również dodatkowe zakłady bukmacherskie na Adesanya - Cannonier takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Adesanya - Cannonier na UFC 276

Kursy na Adesanya - Cannonier, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że znacznie większe szanse na zwycięstwo ma obecny mistrz. Kurs na wygraną Israela Adesanyi wynosi 1,20, zaś na triumf pretendenta, Jareda Cannoniera, 4,55. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Adesanya - Cannonier na UFC 276

Israel Adesanya całkowicie zdominował przez ostatnie lata dywizję średnią. Dwukrotnie pokonał już zajmującego pierwsze miejsce w rankingu Roberta Whittakera. Dwa razy wygrał też z rankingową trójką Marvinem Vettorim. Teraz zmierzy się z Jaredem Cannonierem, który w kategorii średniej przegrał w karierze tylko jedną walkę. Po porażce z Whittakerem zanotował dwie wygrane. Najpierw na punkty zwyciężył z Kevinem Gastelumem, a w lutym tego roku już w drugiej rundzie rozbił Dereka Brunsona.

Zobacz także: Typy na UFC 

Adesanya odjechał pozostałym zawodnikom w swojej kategorii wagowej. Po nieudanej próbie zdobycia mistrzostwa w kategorii półciężkiej udowodnił swoją dominację pojedynkami z Marvinem Vettorim oraz Robertem Whittakerem. 32-latek do perfekcji wypracował swój styl. Genialną stójkę połączył z bardzo dobrymi zapasami defensywnymi dzięki czemu jest dla swoich rywali nieuchwytny. Jeśli problem ze sprowadzaniem Adesanyi miał nawet znacznie cięższy Jan Błachowicz to bardzo wątpliwe, że uda się to Cannonierowi. W stójce natomiast “The Last Stylebender” nie powinien dać swojemu rywalowi żadnych szans. W tej walce zdecydowanie stawiamy na wygraną obecnego mistrza. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: ISRAEL ADESANYA 

Gdzie obejrzeć walkę Adesanya - Cannonier na UFC 276 – transmisje

Gala UFC 276 odbędzie się w nocy z 2 na 3 lipca 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Adesanya - Cannonier został zaplanowany na 4:00 polskiego czasu. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Adesanya - Cannonier? 
Israel Adesanya i Jared Cannonier zmierzą się na gali UFC 276, która odbędzie się 2 lipca 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tym pojedynku według bukmacherów? 
Według bukmacherów faworytem jest Israel Adesanya, na którego kurs wynosi 1,20.