Niezmiennie bardzo dużo dzieje się w najlepszych ligach piłkarskich europy. W ten weekend klasycznie czeka nas wiele interesujących zestawień. Liverpool podejmie lidera Premier League, Arsenal, a Real Madryt zmierzy się z Villarrealem. Działo będzie się również na francuskim podwórku, gdzie Paris Saint-Germain podejmie ekipę Nice na wyjeździe. Jeden z bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać aż 3 freebety o łącznej wartości 80 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Trzy freebety na weekend

Losy tytułu mistrzowskiego w Anglii nadal nie są rozstrzygnięte. Arsenal Mikela Artety czeka trudne starcie wyjazdowe. W niedzielne popołudnie Kanonierzy podejmą The Reds na Anfield. Z drugiej strony czeka nas starcie drużyn, które zdecydowanie nie są w formie - Chelsea zmierzy się Wolves. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o łącznej wartości nawet 80 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Gracz może otrzymać łącznie 3 freebety. Aby otrzymać 1 freebet, w dniach 06.04 - 09.04.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Bez znaczenia czy kupon okaże się przegrany lub wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 10 pln.

Kolejno, należy powtórzyć poprzednie kroki - za drugi depozyt i kupon gracz otrzyma freebet 20 pln. Jeśli gracz chcę otrzymać 3 freebet o wartości 50 pln należy ponownie dokonać depozytu min. 50 pln i postawić kupon spełniający powyższe wymagania. Freebety należy wykorzystać na kuponie z kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym przynajmniej 1.30 na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia) w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.