Już 24 maja dojdzie do walki Łukasza Różańskiego z Lawrencem Okolie o pas WBC wagi bridger. Transmisję gali przeprowadzi TVP Sport. Sprawdź, czy można oglądać galę Rożański vs Okolie za darmo!

Rożański vs Okolie - darmowy stream

Galę w Rzeszowie, na której dojdzie do walki Rożański vs Okolie, wyemituje TVP Sport. To oznacza, że można obejrzeć ją za darmo. Aby zobaczyć walkę Rożański vs Okolie, wystarczy włączyć kanał TVP Sport lub obejrzeć transmisję gali na stronie internetowej TVPSport.pl bądź w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Rożański vs Okolie - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Rożański vs Okolie to coś, czego fani boksu w Polsce będą poszukiwać. Całą galę KnockOut Boxing Night 35, na której dojdzie do starcia Rożański vs Okolie, wyemituje TVP Sport.

Gdzie obejrzeć Rożański vs Okolie za darmo?

Walkę Rożański vs Okolie za darmo obejrzymy w TVP Sport, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport i na stronie internetowej TVPSport.pl.

Wyniki walki Rożański vs Okolie warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3755 PLN daje możliwość zgarnięcia bonusu 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Rożański vs Okolie.

rozanski vs okolie superbet