Transmisja walki Rożański vs Okolie będzie dostępna za darmo w TVP Sport. Sprawdź jak zobaczyć całą galę KnockOut Boxing Night 35. Wszystko, co musisz wiedzieć o transmisji Rożański vs Okolie znajdziesz w poniższym artykule!

Rożański vs Okolie - gdzie oglądać

Walka Łukasza Różańskiego z Lawrencem Okolie odbędzie się na gali w Rzeszowie. Za transmisję tej gali będzie odpowiadać TVP Sport, a także Sky Sports.

To oznacza, że polscy kibice będą mogli oglądać całą galę za darmo! TVP Sport za darmo pokaże walkę Rożański vs Okolie, a także cała piątkową galę. Wydarzenie będzie można również obejrzeć w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 19:30. Odpowiadając natomiast na pytanie, kiedy rozpocznie się walka Rożański vs Okolie, Polak powinien wejść do ringu około 22:30.

Rożański vs Okolie - transmisja za darmo

Czy można obejrzeć walkę Rożański vs Okolie za darmo? Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, cała gala Rożański vs Okolie będzie dostępna za darmo. Galę KnockOut Boxing Night 35 wyemituje bowiem TVP Sport.

Wyniki walki Rożański vs Okolie warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3755 PLN daje możliwość zgarnięcia bonusu 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Rożański vs Okolie.

rozanski vs okolie superbet