KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Podczas zbliżającej się gali KSW 86 dojdzie do kilku niezwykle interesujących walk, a całe wydarzenie zwieńczy pojedynek o mistrzowski pas pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Czy można obejrzeć galę KSW 86 za darmo? Gdzie oglądać KSW 86 za darmo?

KSW 86 - darmowy stream

Gala KSW 86 za darmo? Obecnie niestety nie jest to możliwe. Wszystkie gale organizowane przez KSW, które można typować z kodem promocyjnym LVBETsą emitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Koszt dostępu do tej platformy wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 86. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

KSW 86 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja KSW 86 jest czymś, czego oczekuje wielu kibiców. Organizacja KSW od wielu już lat transmituje swoje wydarzenia jedynie po wniesieniu dodatkowej opłaty, czy to poprzez serwis ksw.tv, czy platformę Viaplay.

Gdzie obejrzeć całe KSW 86 za darmo?

Cała gala KSW 86 za darmo? Aktualnie nie zanosi się na to, aby w przyszłości kibice mieli możliwość oglądania KSW za darmo. Największa polska federacja MMA już od wielu lat transmituje swoje wydarzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Na ten moment jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali to KSW 86 w PPV.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz freebet 25 PLN, a także bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!