Gala KSW 86 z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Odbędzie się na niej dziewięć starć, a w walce wieczoru dojdzie do czwartego pojedynku Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem.Gdzie obejrzeć KSW 86? Transmisja KSW 86 będzie dostępna na Viaplay.

Cena PPV KSW 86

Od grudnia 2021 wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Jeśli chcemy obejrzeć transmisję z KSW 86, którą można typować z kodem promocyjnym LVBET, należy wykupić subskrypcję, która umożliwi nam pełen dostęp do całej platformy.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 86. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

Aktualnie platforma Viaplay oferuje swoim klientom trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy móc oglądać gale KSW, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest także opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy dostaniemy 20% rabatu co sprawi, że miesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

Warto też zaznaczyć, że w krajach gdzie Viaplay nie jest dostępne, wciąż dostępna jest możliwość zakupu na stronie ksw.tv. Tam cena dostępu do wydarzenia kosztuje 40 PLN.

KSW 86 - transmisja za darmo

Czy KSW 86 za darmo jest możliwe? KSW jak na razie nie decyduje się na transmisję swoich gal za darmo. Aby uzyskać dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie, należy wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW. W krajach gdzie Viaplay nie jest dostępny trzeba zapłacić za pay-per-view za pośrednictwem ksw.tv.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!