O konfrontacji Francisa Ngannou z Tysonem Fury mówiło się od blisko dwóch lat. 28 października kibice w końcu zobaczą, jak były mistrz UFC poradzi sobie z niepokonanym mistrzem wagi ciężkiej. Czy można obejrzeć walkę Fury vs Ngannou za darmo? Gdzie oglądać Fury vs Ngannou za darmo?

Fury vs Ngannou - darmowy stream

Gdzie obejrzeć Fury vs Ngannou za darmo? Gala w Rijadzie, na której dojdzie do walki Fury vs Ngannou będzie transmitowana za pośrednictwem platformy DAZN. Oznacza to, że nie będzie możliwości obejrzenia jej za darmo.

Aby zobaczyć walkę Fury vs Ngannou, którą można typować z kodem promocyjnym Superbet, należy wykupić dostęp do platformy DAZN oraz PPV na galę. Dostęp do najtańszego pakietu, który umożliwi obejrzenie walki Fury vs Ngannou kosztuje 67,98 PLN.

Fury vs Ngannou - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Fury vs Ngannou to coś, czego kibice sportów walki na całym świecie będą poszukiwać. Całą galę w Rijadzie, na której dojdzie do starcia Fury vs Ngannou, wyemituje platforma DAZN w systemie pay-per-view.

Gdzie obejrzeć Fury vs Ngannou za darmo?

Walka Fury vs Ngannou za darmo? Niestety nie jest to możliwe. Jedyna możliwość, aby obejrzeć całą galę, na której dojdzie do tego pojedynku, to Fury vs Ngannou w PPV.