Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych walk bokserskich tego roku. Francis Ngannou, czyli były mistrz UFC w wadze ciężkiej, skrzyżuje rękawice z niepokonanym Tysonem Furym. Transmisja Fury vs Ngannou będzie dostępna wyłącznie na platformie DAZN w systemie pay-per-view.

Fury vs Ngannou - cena PPV

Walka Tysona Fury z Francisem Nagnnou odbędzie się na gali w Arabii Saudyjskiej w Rijadzie. Polscy fani transmisję z tego wydarzenia będą mogli zobaczyć wyłącznie za pośrednictwem platformy DAZN.

Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy dokonać subskrypcji platformy DAZN, a później dodatkowo wykupić pay-per-view na galę. Cena PPV to 44,99 PLN, jednak do tej kwoty należy doliczyć cenę subskrypcji. Mamy zatem następujące opcje do wyboru:

  • Monthly Saver - 22,99 PLN (pierwszy miesiąc DAZN 22,99 PLN; później 11 miesięcy za 39,99 PLN)
  • Monthly Flex - 39,99 PLN (39,99 PLN za miesiąc; można anulować z 30-dniowym wyprzedzeniem)
  • Annual Super Saver - 244,98 (roczna subskrypcja, płatność jednorazowa)

Zatem jeśli chcemy otrzymać dostęp do gali Fury vs Ngannou musimy zapłacić co najmniej 67,98 PLN. Przy tym planie czeka nas jednak subskrypcja DAZN na cały rok. Jeśli interesuje nas tylko walka Fury vs Ngannou to łączny jednorazowy koszt wyniesie 84,98 PLN.

Fury vs Ngannou - transmisja za darmo

Czy można obejrzeć walkę Fury vs Ngannou za darmo? Wydarzenia transmitowane w pay-per-view nie są transmitowane za darmo. Żadna ogólnodostępna telewizja nie zdecydowała się na kupno praw do transmisji walki Fury vs Ngannou, którą można obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Zatem jedyną możliwą opcją, aby obejrzeć to starcie będzie kupno PPV oraz dostępu do platformy DAZN.