Gala FAME MMA już od pięciu lat polaryzuje społeczeństwo. Większość fanów nie może się jednak doczekać kolejnych wydarzeń największej freakowej orgazanicji. Gdzie obejrzeć FAME MMA 19 za darmo?

FAME MMA 19 - darmowy stream

Gala FAME MMA 19 za darmo? Obejrzenie FAME MMA 19 za darmo aktualnie nie jest możliwe. Od pierwszej edycji właściciele FAME MMA zdecydowali się na transmitowanie swoich wydarzeń w systemie pay-per-view. W ten właśnie sposób zostanie wyemitowana również gala FAME MMA 19, którą w pełni można typować wyłącznie w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic).

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki FAME MMA 19. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

FAME MMA 19 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacje freakowe przyzwyczaiły jednak fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnych kanałach federacji na YouTube. Nie inaczej jest w przypadku organizacji FAME MMA, która zapoczątkowała ten zwyczaj.

Przy okazji gali FAME MMA 19 za darmo będzie można obejrzeć dwie pierwsze walki. Z karty walk będą to pojedynki Natan Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński, a także Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak.

Cała gala FAME MMA 19 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę FAME MMA 19 za darmo? Jeżeli chcemy obejrzeć całą galę FAME MMA 19, to należy wykupić pay-per-view. Ile natomiast kosztuje FAME MMA 19 PPV? Koszt dostępu to 34,99 PLN lub 39,99 PLN. Zakupu możemy dokonać wyłącznie na stronie famemma.tv.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.