FAME MMA 19 zbliża się wielkimi krokami. Podczas nadchodzącego eventu kibice zobaczą 10 emocjonujących starć, a całą galę zwieńczy starcie Amadeusza Ferrari z Arkadiuszem Tańculą. Transmisja FAME MMA19 dostępna będzie w systemie pay-per-view.

Cena PPV FAME MMA 19

Organizacja FAME MMA wszystkie swoje wydarzenia transmituje w systemie PPV. W przypadku kolejnej gali nie będzie inaczej. Cena PPV FAME MMA wynosi 34,99 lub 39,99 PLN. Na karcie walk znajduje się bowiem 10 walk.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki FAME MMA 19. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

Aby obejrzeć transmisję FAME MMA 19 na żywo, należy wejść na stronę famemma.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 48 godzin
  • Premium (39,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 1080p. Dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x4

Transmisja FAME MMA 19 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z FAME MMA 19 można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

Jak wykupić PPV na Fame MMA 19

Wykupienie dostępu pay-per-view na FAME MMA 19 jest bardzo proste. Aby otrzymać dostęp do gali FAME MMA 19, wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

  • Wejdź na stronę famemma.tv
  • Zarejestruj konto
  • Kliknij w przycisk "Kup PPV"
  • Wybierz jeden z dwóch pakietów
  • Wybierz metodę płatności
  • Zapłać

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć FAME MMA 19 za darmo? Całą galę będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Federacja FAME MMA przyzwyczaiła jednak kibiców do transmitowania początku swoich gal za darmo. Zwyczajowo kibice mogli zobaczyć studio oraz pierwsze dwie walki na oficjalnym kanale YouTube FAME MMA. Przy okazji gali FAME MMA 19 będą to starcia Marcoń vs Hejter oraz Sheeya vs Rybak.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.