Przed nami druga edycja gali FAME Friday Arena. Najbliższe wydarzenie największej organizacji freak fightowej odbędzie się w Szczecinie. Fani, którzy nie będą mogli zobaczyć tej gali na żywo z hali z pewnością zechcą obejrzeć galę FAME Friday Arena 2 za darmo. Gdzie obejrzeć FAME Friday Arena 2 za darmo?

FAME Friday Arena 2 - darmowy stream

FAME Friday Arena 2 za darmo? Transmisja FAME Friday Arena 2 za darmo aktualnie nie jest możliwa. Od pierwszej edycji właściciele FAME MMA zdecydowali się na transmitowanie swoich wydarzeń w systemie pay-per-view. W ten właśnie sposób zostanie wyemitowana również gala FAME Friday Arena 2, którą w pełni można typować wyłącznie w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic).

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki FAME Friday Arena 2. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

relacja fame friday 2

FAME Friday Arena 2 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacje freakowe przyzwyczaiły jednak fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnych kanałach federacji na YouTube. Nie inaczej jest w przypadku organizacji FAME MMA, która jako jedna z pierwszych wpadła na taki rodzaj promocji.

Przy okazji gali FAME Friday Arena 2 za darmo będzie można obejrzeć dwie pierwsze walki. Z karty walk będą to pojedynki Natan Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński, a także Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak.

Cała gala FAME Friday Arena 2 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę FAME Friday Arena 2 za darmo? Jeżeli chcemy obejrzeć całą galę FAME Friday Arena 2, to należy wykupić dostęp do pay-per-view. Ile natomiast kosztuje FAME Friday Arena 2 PPV? Transmisja FAME Friday Arena 2 PPV kosztuje 34,99 PLN lub 39,99 PLN. Zakupu możemy dokonać wyłącznie na stronie famemma.tv.