FAME Friday Arena 2 zbliża się wielkimi krokami. Podczas nadchodzącego eventu kibice zobaczą 11 emocjonujących starć, a całą galę zwieńczy starcie Michała "Boxdela" Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Transmisja FAME Friday Arena 2 dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view.

Cena PPV FAME Friday Arena 2

Organizacja FAME MMA wszystkie swoje wydarzenia transmituje w systemie PPV. W przypadku kolejnej gali FAME Friday Arena 2, którą można typować z kodem promocyjnym Betclic, będzie tak samo. Cena PPV FAME Friday Arena 2 to 34,99 lub 39,99 PLN.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki FAME Friday Arena 2. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

relacja fame friday 2

Aby obejrzeć transmisję FAME Friday Arena 2 na żywo, należy wejść na stronę famemma.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu
  • Premium (39,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 1080p, dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h (7 dni) po wydarzeniu

Transmisja FAME Friday Arena 2 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z FAME Friday Arena 2 można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

Jak wykupić PPV na FAME Friday Arena 2

Wykupienie dostępu pay-per-view na FAME Friday Arena 2 nie jest skomplikowane. Aby otrzymać dostęp do transmisji FAME Friday Arena 2, należy wykonać kilka prostych czynności.

  • Wejdź na stronę famemma.tv
  • Zarejestruj konto
  • Kliknij w przycisk "Kup PPV"
  • Wybierz jeden z dwóch pakietów
  • Wybierz metodę płatności
  • Zapłać

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć FAME Friday Arena 2 za darmo? Całą galę będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Nie ma zatem możliwości obejrzenia gali za darmo.

Federacja FAME MMA przyzwyczaiła jednak kibiców do transmitowania początku swoich gal za darmo. Zwyczajowo kibice mogli zobaczyć studio oraz pierwsze dwie walki na oficjalnym kanale YouTube FAME MMA. Przy okazji gali FAME Friday Arena 2 będą to starcia Endi vs Roger Salla, a także Mandzio vs Karolek.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.