Po bonusowej walce Amadeusza Ferrariego z Hejterem na FAME MMA 21, przyszła pora na main event gali. Nikogo nie zdziwi wiadomość, że podczas gali wieczoru Tomasz Adamek wygrał z Patrykiem Bandurskim.

Tomasz Adamek pokonuje Bandure po trzech rundach

Adamek niemalże od razu zajął środek klatki. Bandura starał się trzymać przeciwnika na dystans - widać było różnicę w szybkości na korzyść Tomasza. Nagle Adamek trafił mocnym prawym i rywal się zachwiał!

Walki z gali FAME MMA 21 można obstawiać jedynie w Betclic. Podczas typowania warto również wykorzystać kod promocyjny Betclic - aktualnie zapewnia on nielimitowaną grę bez podatku, a także zakład bez ryzyka nawet do 50 PLN!

Pierwsza runda była zdecydowanie na korzyść Adamka, więc w drugiej również poszedł on dalej za ciosem. Po krótkim czasie trafił on Bandurę tak, że ten upadł i nastąpiło pierwsze liczenie. Po wznowieniu Tomasz ponownie celnie uderzył i Patryk był również liczony po raz drugi.

Podczas przerwy można było zauważyć, że Bandura doznał kontuzji lewej ręki, jednak nie chciał poddawać tej walki. W ostatniej rundzie Patryk był zdecydowanie bardziej aktywny, jednak Adamek nie przestawał wywierać presji.

Tomaszowi udało się trafić - Bandura był liczony po raz trzeci. Po wznowieniu Patryk zachęcał Adamka do walki na środku, jednak od razu tego pożałował - pięściarz uderzył celnie i Bandura znów był liczony!

Po walce w pełnym dystansie Tomasz Adamek pokonał Patryka "Bandurę" Bandurskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.