W trakcie podwójnego roastu, w którym uczestniczyła zarówno Lexy, Marianna, Goha, jak i Linkimaster, do studia zadzwonił sam Zbigniew Stonoga. Celem telefony było zadanie Mariannie kilku ciekawych pytań.

„Ile w Tobie parcia na szkło, a ile parcia na kasę?!”

Zbyszek Stonoga znany jest z tego, że od jakiegoś czasu interesuje się branżą freak fightów. Biznesmen pojawia się na galach, często udziela także wywiadów na ściankach. Tym razem Stonoga postanowił zadać kilka pytań Mariannie Schreiber.

Pierwszym z nich było pytanie o to, dlaczego mąż Marianny, negatywnie wypowiada się o freak fightach i tym samym o zainteresowaniach i sposobie zarobku swojej żony:

Jak odnosisz się do tego, co mąż mówi o Twojej działalności? Chyba największą patologią jest to, jak mąż mówi o swojej żonie źle.

Marianna odpowiedziała w dość wymijający sposób, argumentując to tym, że nie czyta komentarzy męża i że wszystko przegadali setki razy.

Jednocześnie podkreśliła ona, że realizuje swoje życie tak jak chce. Kolejnym pytaniem było:

Ile w Tobie parcia na szkło, a ile parcia na kasę?

Podopieczna Mirka Oknińskiego stwierdziła, że jest to w proporcji 60% parcia na szkło i 40% parcia na kasę. Zbigniew docenił szczerość zawodniczki. Ostatnie pytanie padło od prowadzącego roast Pawłowskiego, który zapytał kiedy Zbigniew Stonoga zmierzy się w oktagonie ze Zbigniewem Ziobro. Biznesmen odpowiedział na pytanie w swoim charakterystycznym stylu.