Jak wiadomo, Arkadiusz Tańcula to jedna ze znanych postaci w organizacji Fame MMA. Nic dziwnego, że sporo się o nim mówi, a fani śledzą jego działalność w social mediach. Zawodnik znany jest ze sporej ilości tatuaży na całym swoim ciele. Ostatni postanowił pochwalić się nową "dziarą", jednak nie spotkała się ona z reakcją, której się spodziewał.

Tańcula wytatuował wizerunek innego zawodnika?

Osoby biorące udział w galach typu freak fight, mogą liczyć nie tylko na polepszenie się warunków fizycznych, czy umiejętności. Wśród korzyści płynących z walk amatorskich znajdują się również większe zasięgi w social mediach, co może potwierdzić Arkadiusz Tańcula. Na swoim Instagramie zebrał już 485 tysięcy obserwatorów i to na tym profilu pochwalił się swoim nowym tatuażem, który zyskał spore zainteresowanie.

Co mieli do powiedzenia internauci na temat nowego dzieła, znajdującego się na plecach Tańculi? Wielu wypowiedziało się humorystycznie, stwierdzając, że mężczyzna widniejący na tatuażu przypomina Bagietę, czyli Michała Gorzelańczyka. Co ciekawe, to skojarzenie potwierdzały również popularne osoby, takie jak choćby Alan Kwieciński. Mimo wszystko internauci chwalili nowy rysunek na ciele.

Jak do tych wszystkich żartobliwych komentarzy odniósł się zainteresowany? Oczywiście z dystansem. Stwierdził, że przecież Bagieta jest świetnym zawodnikiem, więc takie porównania zupełnie go nie obrażają. Uznał, że nie widzi w tym żadnego problemu i przyjął to ze śmiechem, oznaczając w komentarzu wskazywanego kolegę.