Typy na walkę Tańcula vs Murański na FAME MMA 12, czyli starcie, do którego... prędzej czy później musiało dojść. Rywalem Arkadiusza Tańculi nie będzie jednak Mateusz Murański, a jego ojciec – Jacek Murański.

Zakłady bukmacherskie Tańcula vs Murański na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Tańcula vs Murański można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do tej sensacyjnej walki w klatce o rozmiarach 3x3 i małych rękawicach.

Kursy Tańcula vs Murański na FAME MMA 12

Kursy na walkę Tańcula vs Murański od samego początku wskazują na to, że zdecydowanym faworytem tego starcia jest Tańcula. O umiejętnościach w klatce Murańskiego wiadomo tyle, co nic, gdyż będzie to jego debiut w formule MMA. Dodatkowo przystępuje on do walki z kontuzją lewej ręki, więc nic dziwnego, że faworytem tej walki jest młodszy od ponad 20 lat i bardziej doświadczony Tańcula.

Typy na Tańcula vs Murański na FAME MMA 12

Jeśli chodzi o typy na Tańcula vs Murański, nic nie wskazuje na to, żeby ta walka miała potrwać długo. Co prawda rundy będą trwał po dwie minuty, ale pojedynek ten – z racji tego, w jakiej arenie będą się mierzyć – powinien zakończyć się bardzo szybko. Dlatego też typujemy under 1,5 rundy po kursie 1.50 – trzy minuty to wystarczająco dużo czasu, żeby rozwiązać ten pojedynek.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 12.

Nasz typ – walka Tańcula vs Murański potrwa poniżej 1,5 rundy, kurs 1.50