W sobotę oprócz wyników KSW Epic poznaliśmy nawet zawodników przyszłej gali. Już od jakiegoś czasu mogliśmy znaleźć w Internecie wymiany słowne między Szpilką a Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak do tej pory nikt oficjalnie nie proponował takiego takim zestawienia.

Artur Szpilka vs Arkadiusz Wrzosek na KSW 94

Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć, jak Artur Szpilka wypowiada się o walce z Wrzoskiem. Wspominał on, że zdecydowanie będzie to ciężki przeciwnik, jednak wcale mu to nie przeszkadza. Po kilku miesiącach dostaliśmy oficjalne informacje na ten temat od federacji!

Pojedynki gali KSW warto obstawiać w Superbet. Podczas rejestracji załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP. Użycie go gwarantuje bonus powitalny nawet do 3754 PLN. Co więcej, za wytypowanie zwycięzcy walki Khalidov vs Adamek możecie zyskać freebet 400 PLN!

Podczas KSW Epic federacja ogłosiła nadchodzący pojedynek Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem! Walka odbędzie się dokładnie 11 maja, na gali KSW 94. Co więcej, na wydarzeniu będziemy mogli zobaczyć również rewanż Kaczmarczyka z Robertem Ruchałą.