Szpilka - Różański – kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy już w piątkowy wieczór. Szpilka - Różański wyniki walk – czy były niespodzianki? Szpilka - Różański zwycięzcy – kto wygrał swoje walki? Gala Szpilka - Różański podsumowanie – co można powiedzieć o całym wydarzeniu?

Szpilka - Różański kto wygrał?

O tym, kto wygrał Szpilka – Różański galę, jeśli chodzi o wszystkie pojedynki podczas tego wydarzenia, przekonaliśmy się w niedzielny wieczór. Dlaczego w niedzielę? W sobotę, standardowy dzień gali pięściarskich czy innych sportów walki, rozegrano finał Champions League, w którym triumfowała Chelsea. Gala FEN 34 odbyła się więc w piątek, a gala Andrzeja Wasilewskiego z walką wieczoru Szpilka – Różański zaplanowana została na ostatni dzień tygodnia.

Szpilka - Różański wyniki

Szpilka - Różański wyniki dla jednych będą ciekawe głównie, jeśli chodzi o wyniki walk. Organizatorzy natomiast będą zerkać również na Szpilka – Różański wyniki sprzedaży PPV. Gala została bowiem zorganizowana właśnie w takim systemie.

Szpilka - Różański wynik może być kluczowy dla dalszych losów kariery „Szpili”. Coraz więcej mówi się o tym, że pięściarz z Wieliczki celuje w starty w mieszanych sztukach walki – na przykład w organizacji KSW. Brutalna przegrana może więc przyspieszyć decyzję o przebranżowieniu się i zakończeniu kariery pięściarskiej, ale jednocześnie pozostanie w sportach walki – już w nowej dyscyplinie.

Szpilka - Różański zwycięzcy

Szpilka - Różański zwycięzcy zostali więc ogłoszeni już w niedzielę. Dla jednych triumf na tak medialnej gali może być początkiem wielkiej kariery, porażka z kolei w znaczącym stopniu może ją zastopować. Organizatorzy, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo dużej sprzedaży PPV, zastosowali chwyt znany z gal MMA – walki typu freakfight. Na gali Szpilka – Różański swoje umiejętności zaprezentowali więc między innymi Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień czy Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki, którzy zmierzyli się właśnie ze sobą.

Zakłady bukmacherskie eWinner, oficjalny sponsor gali, faworyta widzieli w „Taxi Złotówie”. Z kodem promocyjnym eWinner odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

Jak się okazało - słusznie. Wrzesień pewnie wypunktował Łomnickiego na dystansie czterech rund.

Szpilka - Różański wyniki walk

Szpilka - Różański wyniki walk poznaliśmy 30. dnia maja. Oprócz pojedynków freakfightowych niedzielna gala w Rzeszowie to także sporo sportu. Na gali, oprócz walki Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim, zobaczyliśy też między innymi Mateusza Masternaka czy Adama Balskiego.

Zobacz także: Artur Szpilka zarobki

Łukasz Różański pokonał Artura Szpilkę przez KO, runda 1
Mateusz Masternak pokonał Adama Balskiego jednogłośną decyzją sędziów
Paweł Stępień pokonał Deneba Diaza przez KO, runda 5
Michał Choiński pokonał Bartosza Graczyka przez KO, runda 1
Szymon Wrzesień pokonał Tomasza Łomnickiego jednogłośną decyzją sędziów
Pablo Mendoza pokonał Damiana Kiwiora przez KO, runda 2 
Aleksander Bereżewski pokonał Bronislawa Kubina przez KO, runda 1

Szpilka - Różański podsumowanie

Szpilka - Różański podsumowanie będzie inne niż wszystkie dotychczasowych gal Wasilewskiego i wspólników. Wszystko ze względu na freakfighty, które debiutancko pojawiły się na gali pięściarskiej. Trzeba jednak przyznać, że starcie Wrzesień - Łomnicki, krótko mówiąc, nie przyniosło wstydu. Dobry boks pokazał Paweł Stępień, a Mateusz Masternak pewnie pokonał Adama Balskiego. W walce wieczoru, choć trwała niecałą rundę, działo się naprawdę sporo. Błyskawicznie na deskach wylądował Różański, jednak pięściarz z Rzeszowa doszedł do siebie i po tym, jak trzykrotnie posłał na deski Szpilkę, odniósł najcenniejszy triumf w karierze.