Jedna z ukrytych walk Fame 20 ujawniona i będzie to z pewnością jeden z bardziej elektryzujących pojedynków. W oktagonie Natan Marcoń zmierzy się z Piotrem Szeligą. Czy konflikt, który trwa od miesięcy zostanie rozwiązany?

Pojedynek Marcoń kontra Szeliga nie będzie zwykłą walką

Zapowiedź pojedynku dwóch zwaśnionych zawodników Fame pojawiła się na oficjalnym profilu FAME MMA. Warto dodać, że FACE2FACE pomiędzy zawodnikami odbędzie się już dziś wieczorem. Para weszła za Alana i Wampira, którzy nie pojawią się w trakcie pierwszego FACE2FACE’a.

Warto dodać, że konflikt pomiędzy Natanem Marconiem trwa już od dłuższego czasu. Wszystko zaczęło się jeszcze na poprzednich galach, kiedy Marcoń zaczął zaczepiać Szeligę odnośnie dopingu. Konflikt eskalował w trakcie następnych gal, kiedy Marcoń coraz agresywniej zwracał się do Szeligi. Temperatura krytyczna pomiędzy zawodnikami została osiągnięta jednak wtedy, gdy Marcoń skomentował związek Szeligi z żoną jego trenera.

Dzisiejszy FACE2FACE będzie pierwszą konfrontacją Szeligi z Marconiem przy jednym stole. Poziom zadymienia może zdecydowanie przewyższyć wszystkie ostatnie wydarzenia FAME MMA, dlatego z pewnością program ten będzie miał rekordową oglądalność.

Formuła tego pojedynku jest naprawdę nietypowa - walka odbędzie się na zasadach boksu, jednak Szeliga będzie miał cały czas przywiązaną jedną rękę do pasa. Zdecydowanie zwiększy to szanse na wygraną Natana Marconia.