Ostatnio we Wrocławiu odbyła się gala KSW 86, która była świetną okazją do zobaczeniu profesjonalnych i sportowych pojedynków. Po wydarzeniu przyszła pora na wywiady - dla kanału AntyFakty wypowiedział się Martin Lewandowski, czyli jeden z właścicieli organizacji KSW.

Martin Lewandowski o federacji FAME MMA

Lewandowski już kilkukrotnie był pytany o inne konkurencyjne federacje. Jednak podczas wywiadu na sobotniej gali, wypowiedział się on dość kontrowersyjnie o rosnącym FAME MMA.

Fejk MMA jest konkurencą dla Tańca z gwiazdami, a nie dla federacji KSW. Sportowe pojedynki to jest jakaś ich strategia. Jeżeli będą robić czysty sport, staną się konkurencją dla KSW. Nie wnikam, mam to w dupie głęboko, nie oglądam tego i nie wiem co tam się dzieje.

Jak wiemy, ostatnio wydarzenia organizowane przez federację FAME zaczynają pojawiać się coraz częściej. Zazwyczaj gale freak fight miały miejsce co 2-3 miesiące. Jednak tym razem we wrześniu poza FAME 19, zobaczymy jeszcze FAME Friday Arena #2. I tutaj nasuwa się pytanie - czy stanowią one konkurencję dla profesjonalnych gal? Na pewno nie, takie wydarzenia nie mają zbyt wiele związanego ze sportem, polegają głównie podkręcaniu konfliktów i atmosfery podczas konferencji.