System na dokładny wynik to jedna z bardziej popularnych strategii bukmacherskich. Najogólniej mówiąc, polega na obstawianiu przez gracza konkretnego wyniku spotkania. Obstawianie dokładnych wyników nie jest łatwe, ale poznanie wytycznych tej strategii może zwiększyć potencjalne szanse na wygraną.

System na dokładny wynik - zasady

dokładny wynik bukmacherka

Jak już wspomniano wcześniej, typ na dokładny wynik obejmuje obstawianie konkretnego rezultatu wydarzenia, np. zakończenia meczu wynikiem 2:1 albo 0:3. Są one trudne do przewidzenia, co sprawia, że wiążą się z bardzo wysokimi kursami wynoszącymi nierzadko przynajmniej 8.00.

Zakłady na dokładny stan bramkowy to specyficzny rodzaj typów, który może się zakończyć wyłącznie jednym wynikiem. Dlatego też grając tą metodą, należy brać pod uwagę więcej niż jeden kupon – nie tylko ten najbardziej prawdopodobny, ale również inne. Istnieje kilka sposobów na system gry na dokładny wynik.

System na 3 dokładne wyniki

Ta odmiana systemu na dokładny wynik polega na równoczesnym obstawieniu trzech dokładnych wyników w trzech różnych wydarzeniach sportowych. W tym systemie wymagany jest spory kapitał, jednak potencjalny zysk jest bardzo wysoki.

Metody gry na dokładny wynik

Metoda 1 - wybór kilku meczów

Jedną z metod gry na dokładny wynik jest wybór ok. 5 dowolnych meczów, w których można typować na dokładne wyniki, a następnie we wszystkich 5 meczach należy zaznaczyć wynik 1:0. Polecane są np. mecze z Premier League, ponieważ wyniki 1:0 zdarzają się w nich stosunkowo często.

Następnie należy zastosować tzw. AKO stawki, czyli obstawić wszystkie podwójne kombinacje. W rezultacie otrzymujemy 10 możliwych kombinacji. W tej metodzie nie potrzebujemy wielkiego budżetu. Należy przy tym jednocześnie pamiętać, że zysk nie będzie aż tak duży.

Metoda 2 - wybór dwóch meczów

system dokładny wynik

Ta metoda polega na wyborze dwóch dowolnych meczów, w których bukmacher umożliwia typowanie dokładnych wyników. Poza obstawianiem 1:0, w metodzie tej typowane będą również inne, prawdopodobne wyniki. Większość meczów statystycznie kończy się wynikiem: 0:0, 1:0, 1:1, 2:0 albo 2:1.

Korzystając z tej metody uzyskamy aż 25 realnie obstawionych kombinacji. Metoda ta wymaga wyższych wydatków, w porównaniu z systemem poprzednim, jednakże wiąże się z wyższymi szansami na wygraną. Prawdopodobieństwo, że oba mecze zakończą się w danych granicach, jest bardziej prawdopodobne niż w metodzie, gdzie wybieramy kilka meczów.

Zalety systemu na dokładny wynik

zalety stawiania dokładnego wyniku

System gry na dokładny wynik z pewnością jest jednym z najprostszych w zastosowaniu systemów bukmacherskich. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że szansa na trafienie jest z reguły bardzo niska. Jakie są zalety wspomnianej strategii?

  • Prosty w zrozumieniu system
  • Bardzo wysokie kursy
  • Potencjalna spora wygrana


Czy warto grać dokładny wynik?
Granie dokładnego wyniku wiąże się z dużymi wygranymi, ale i dużym ryzykiem. Kursy są zazwyczaj bardzo wysokie, przez co potencjalna wygrana może zachęcać.
Jak analizować mecze pod kątem dokładnych wyników?
Najlepiej sprawdzać poprzednie wyniki drużyn, które się ze sobą zmierzą. Jeśli od dłuższego czasu powtarza się wynik np. remisowy to zasadą zachowania serii możemy zagrać dokładny wynik na remis.