Kolejne świetne spotkanie w Lidze Mistrzów rozegrał Przemysław Frankowski, jego Lens zremisowało 1:1 z PSV Eindhoven, a Polak zaliczył asystę przy wyrównującym golu Elye Wahiego. To już druga polskiego skrzydłowego w tej edycji Ligi Mistrzów.

Polak najlepszy na boisku

Reprezentant Polski za wtorkowy mecz jest chwalony przez wszystkie francuskie sportowe dzienniki, a portal getfootballnewsfrance.com napisał o Polaku:

-Reprezentant Polski przez cały wieczór był najjaśniejszą postacią postacią Lens

Frankowski doceniony został również przez aplikację Sofascore, gdzie wraz z trzema innymi zawodnikami został oceniony na 7.6 w 10-cio punktowej skali, co jest najwyższym wynikiem we wtorkowym spotkaniu. Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów zespół Frankowskiego nie przegrał jeszcze żadnego spotkania, zdobył 5 punktów, a 3 z nich sprawiając niemałą niespodziankę, Lens

Lens wciąż niepokonane w Lidze Mistrzów

Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów zespół Frankowskiego nie przegrał jeszcze żadnego spotkania, zdobył 5 punktów, a 3 z nich sprawiając niemałą niespodziankę, Lens pokonało w 2. kolejce Arsenal 2:1. Frankowski jest jednym z najlepiej ocenianych zawodników francuskiej drużyny. Lens po 3 meczach ma trzypunktową przewagę nad PSV oraz Sevillą i plasuje się na drugim miejscu w grupie, przed nimi jest tylko Arsenal, zespół Mikela Artety jak dotąd zgromadził 6 punktów na swoim koncie.
W następnej kolejce zespół Lens czeka wyjazd do Eindhoven, na rewanżowe spotkanie z miejscowym PSV.