Niedawno odbył się konkurs zorganizowany przez iGaming Polska. Przyznawane były nagrody dla bukmacherów, za ich pracę w roku 2023. Konkurs niewątpliwie był udany dla jednego z liderów polskiego rynku - firmy Superbet.

Superbet najlepszym bukmacherem w Polsce

Superbet jest firmą, która na przestrzeni ostatnich lat, bardzo mocno urosła w rankingu bukmacherów. Nie stało się to bez przyczyny, co potwierdzają przyznane nagrody. Superbet otrzymał wyróżnienia w kategorii najlepszego bukmachera, najlepszej stałej promocji oraz najlepszej aplikacji mobilnej. Jest to potwierdzenie udanej pracy, jaką wykonał bukmacher w poprzednim roku. Podczas plebiscytu, Superbet został wyróżniony, aż w dwunastu kategoriach, zdobywając finalnie cztery statuetki. Bukmacher cieszy się bardzo dobrą opinią wśród graczy, co cieszy osoby zarządzające tą korporacją.

- Nasza droga, stawiająca na pierwszym miejscu zawsze gracza i dostarczanie mu topowego produktu, jest słuszna. Nie mam co do tego wątpliwości. Tym bardziej cieszą nagrody w tak różnych kategoriach, których zwieńczeniem jest ta najbardziej prestiżowa statuetka, dla Najlepszego Bukmachera. Za nami niezwykle udany rok, a przed nami… jeszcze ciekawszy. Pełny sportowych emocji na EURO 2024 czy igrzyskach olimpijskich. Na pewno na tych otrzymanych laurach nie osiądziemy, wciskamy gaz do dechy – Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.