Bukmacher Superbet posiadał dużą ilość punktów, przy czym większość z nich była otwarta codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Odszedł on jednak ze ścieżki punktów stacjonarnych i sprzedał wszystkie, które posiadał. W Superbet godziny otwarcia były najszersze wśród wszystkich podmiotów na rynku. Bukmacher ten udostępniał swoje lokale w trybie całotygodniowym i robił to w bardzo dużym zakresie czasowym.

Superbet zamyka punkty stacjonarne

Na stronie bukmachera znajdziemy informację, iż odchodzi on od oferowania zakładów naziemnych i skupia swoją uwagę na rozwoju obszaru online. Faktem jest, że wszystkie punkty pozostają otwarte, jednak znajdują się teraz pod marką innego polskiego bukmachera - GO+Bet. Rzadko na polskiej scenie bukmacherskiej dochodzi do współprac pomiędzy konkurencją, jednak w tym przypadku było inaczej. Jeden z najmłodszych bukmacherów zdecydował się na znaczną inwestycję w oferowanie zakładów naziemnych.

Superbet godziny otwarcia

Trzeba przyznać, że ranking bukmacherów jasno wskazuje, iż Superbet jest jednym z lepszych na polskim rynku. Wpływa na to wiele aspektów, w tym również konsekwentność w działaniu. Można było ją dostrzec także, w przypadku godzin otwarcia swoich punktów. Poza kilkoma wyjątkami, były one co do zasady stałe, więc klient zawsze wiedział, kiedy zastanie otwarte drzwi.

Punkty stacjonarne Superbet — kiedy są otwarte?

W Superbet godziny otwarcia nie podlegały znacznym wahaniom w odniesieniu do lokalizacji. Różnić mogą się jedynie pod względem ostatniej godziny. Pozostaje to już bez znaczenia, ponieważ bukmacher zrezygnował z prowadzenia punktów stacjonarnych. W momencie, gdy Superbet przekazał wszystkie swoje punkty, organizacja ich pracy mogła ulec zmianie. Zdaje się jednak, że nowy właściciel nie zdecydował się na zaostrzenie godzin otwarcia, mając świadomość, że wielu klientów było przyzwyczajonych do dotychczas obowiązujących.

Promocje w punktach stacjonarnych

Bukmacher Superbet bez ryzyka dalej pozostaje faktem. Zamknięcie punktów Superbet nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie strony online firmy. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że będzie miało to pozytywny wpływ dla klientów online, ponieważ bukmacher będzie w stanie zainwestować większe środki w platformę online.

Przed sprzedażą punktów Superbet nie oferował żadnych promocji. Możliwe było samo korzystanie z oferty, bez dodatkowych korzyści. Okazuje się jednak, że nowy właściciel ma do tej kwestii nieco inne podejście. Naturalnym jest, że w przypadku punktów stacjonarnych nie znajdziemy identycznych promocji, jak w przypadku zakładów online, jednak nie oznacza to, że ich wcale nie ma.

Dlaczego Superbet zamknął punkty?

Punkty stacjonarne muszą odpowiadać na wyzwania współczesności, a te wyraźnie sugerują, że gracze pragną jak największych możliwości dopasowania czasu pod siebie. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się aplikacja Superbet. Jednak nawet w punktach stacjonarnych Superbet można było poczuć się bardzo swobodnie, a to wszystko za sprawą rozbudowanych godzin otwarcia i pełnego pakietu oferty na zakłady przedmeczowe i live.

Bukmacher jasno wskazał, że chce się w całości skupić na płaszczyźnie online. Zamknięcie punktów pozwala na uwolnienie części budżetu, który należało przeznaczać, chociażby na obsługę punktów i pracowników. Tym bardziej zastanawiające jest, dlaczego młody bukmacher zdecydował się na ich przejęcie. Bukmacher GoBet opinie ma pozytywne, dlatego można mieć nadzieje, że tak samo będzie w przypadku punktów stacjonarnych.

Ostatnie punkty Superbet - adresy

Wiele osób może zastanawiać się, gdzie znajdowały się punkty stacjonarne Superbet. Oto lista kilku ostatnich miejsc przyjmowania zakładów przez tego bukmachera:

  • Radom, ul. Osiedlowa 2F
  • Oświęcim, ul. Rynek Główny 21
  • Kraków, ul. Bohaterów Września 1C/2
  • Piekary Śląskie, ul. Bednorza 8
  • Ostrowiec Świętokrzyski, ul. 11 listopada 26b
  • Tarnobrzeg, ul. Niepodległości 2A
  • Wrocław, ul. Jedności Narodowej 96/1a
  • Oleśnica, ul. Rzemieślnicza 10
  • Ruda Śląska, ul. Solidarności 22/10

1. Czy Superbet ma punkty naziemne?
Nie, Superbet zrezygnował z prowadzenia punktów naziemnych.
2. Czy Superbet zamyka działalność?
Superbet zamknął tylko punkty naziemne. Online dalej będzie funkcjonować, jak dotychczas.