Będąc bukmacherem o bardzo małym stażu rynkowym, Superbet dokonuje dużych nakładów na rzecz budowania własnego imperium i zagarnięcia sporej części rynku. Licencję Ministerstwa Finansów bukmacher ten uzyskał w 2019 roku, a już może się pochwalić posiadaniem ponad 50 punktów stacjonarnych. Do tego dołącza oczywiście serwis internetowy oraz aplikacja mobilna. W Superbet godziny otwarcia są chyba najszersze wśród wszystkich podmiotów na rynku. Bukmacher ten nie tylko udostępnia swoje lokale w trybie całotygodniowym, ale robi to także w bardzo dużym zakresie czasowym.

Punkty stacjonarne Superbet wyposażone zostały we wszelkie narzędzia do typowania. Dzięki temu gracze, którzy preferują zawieranie kuponów w wersji tradycyjnej, nie muszą czuć się pokrzywdzeni. Superbet nie ogranicza w lokalach fizycznych żadnych promocji, kursów, ani dostępności rynków zdarzeń. Proponuje natomiast coś, czego serwis internetowy nigdy nie zapewni — możliwość śledzenia transmisji na żywo wspólnie z innymi typerami, otrzymywanie materialnego kuponu jako dowodu zawarcia zakładu czy korzystanie z fizycznych tablic statystycznych, gdzie podawane są zakłady bukmacherskie oraz wyniki spotkań. Nawet osoby na co dzień zawierające zakłady w Internecie, powinny przynajmniej raz spróbować dokonać tego osobiście, wykorzystując punkty stacjonarne Superbet. To po prostu zupełnie inne doświadczenie, które zapada w pamięć i stanowi świetne uzupełnienie internetowej strategii.

Sprawdź: SuperBet Kod Promocyjny

Godziny otwarcia Superbet w Sylwestra i Nowy Rok 2023

W ciągu tygodnia Superbet udostępnia swoje punkty naziemne dla wszystkich graczy o stałych porach, ale co w przypadku ważnych świąt, jak na przykład Sylwester i Nowy Rok 2023? Bukmacher Superbet podobnie jak serwis LVBEt lub forBET w święta albo zamyka swoje lokale, albo daje dowolność właścicielom. W przypadku Sylwestra i Nowego Roku punkty stacjonarne Superbet będą otwarte według swoich ustalonych przez właściciela godzin.

Punkty stacjonarne Superbet — kiedy są otwarte?

W Superbet godziny otwarcia nie podlegają znacznym wahaniom w odniesieniu do lokalizacji. Różnić mogą się jedynie pod względem ostatniej godziny.

U bukmachera Superbet, który oferuje na start zakład bez ryzyka, punkty godziny otwarcia posiadają najlepsze na rynku. Każdy lokal czynny jest przez cały tydzień od godziny 9.00 do godziny 22.00 (lub 21.30). Tak dużego zakresu godzinowego na próżno szukać nawet u rynkowych gigantów, jak STS czy Fortuna. Dlatego dla Superbet należy się pochwała za udostępnienie graczom praktycznie całego dnia na zawieranie kuponów w punktach stacjonarnych. Dzięki temu, że w Superbet punkty godziny otwarcia są tak atrakcyjne, typerzy mogą swobodnie dobierać sobie czas na zawieranie zakładów, bez nadmiernego pośpiechu. Często ciekawe opcje zakładowe na następny dzień pojawiają się właśnie wieczorem. Superbet swoją decyzję o otwarciu lokali do godziny 22 motywuje chęcią zaoferowania typerom namiastki elastyczności znanej z Internetu. Punkty stacjonarne muszą odpowiadać na wyzwania współczesności, a te wyraźnie sugerują, że gracze pragną jak największych możliwości dopasowania czasu pod siebie. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się wszelkie bukmacherskie aplikacje mobilne. Jednak nawet w punktach stacjonarnych Superbet można poczuć się bardzo swobodnie, a to wszystko za sprawą rozbudowanych godzin otwarcia i pełnego pakietu oferty na zakłady przedmeczowe i live.

Superbet godziny otwarcia 2022

Nic nie wskazuje na to, aby w Superbet godziny otwarcia 2022 mogły ulec zmianie. W 2020 roku w początkowym etapie rozprzestrzeniania się koronawirusa Superbet podjął decyzję o zamknięciu na kilka tygodni wszystkich lokali. Po względnym uspokojeniu paniki Superbet powrócił do normalności w tym samym wymiarze czasowym. Zatem nic nie zapowiada, aby w Superbet godziny otwarcia 2022 miały podlegać wahaniom. Wydaje się, że Superbet zatrzyma ten korzystny trend i będzie w stanie zapewniać finansowe wsparcie dla każdego lokalu.

Tradycyjna forma dokonywania zakładów wzajemnych jest raczej skazana na przejście do historii w bliżej niekreślonym czasie. Jednak obecnie można się wciąż poczuć jak na sportowym Wall Street, odwiedzając jeden z punktów stacjonarnych Superbet. W mniejszych miejscowościach powszechne są spotkania społeczności typerów. Mają one miejsce nie tylko w barze, ale także przy ekranie w punkcie stacjonarnym. Można tam bowiem dokonywać zakładów live w odpowiedzi na aktualne zagrania. Lokale fizyczne wciąż mają swoje miejsce w strategii wielu graczy, a Superbet zapewnia każdemu doskonałe warunki do realizacji takiego modelu gry.


1. Czy Superbet ma punkty naziemne?
Tak Superbet posiada punkty naziemne w wielu Polskich miastach.
2. Czy oferta Superbet w punktach naziemnych jest taka sama jak online?
Zgadza się, oferta na Superbet jest taka sama jak ta online.

Sprawdź: Oferta Superbet