Kartę walk na KSW 85 otwierał pojedynek Succar z Czyżewską. Jest to jedno z dwóch zestawień kobiet na sobotniej gali. Wiktorię mieliśmy już okazję widzieć w oktagonie KSW, jednak jeśli chodzi o Sandrę - jest to jej debiut w tej federacji!

Succar nokautuje Czyżewską w trzeciej rundzie

Pojedynek zaczął się spokojnie z obu stron. Czyżewska pierwsza ruszyła do przodu. Jednak było widać, że Succar nie obawiała się wymiany - kilkukrotnie udało jej się także obalić, ale Polka szybko wracała na nogi.

Wiktoria również skutecznie powalała przeciwniczkę i często bywała w pozycji bocznej. Sandra jednak zawsze kontrolowała sytuację, broniła się dosiadem. W połowie walki skutecznie wpięła duszenie zza pleców. Polka broniła się, próbowała uciec z niebezpiecznej pozycji, lecz wylądowała na plecach. Succar błyskawicznie doskoczyła do Czyżewskiej. Pozycja została odwrócona, jednak runda zakończyła się.

Czyżewska bardzo zmęczona wyszła do następnej rundy. Na poprzedniej walce podczas KSW 77, Polka radziła sobie trochę lepiej. Zaczęła jednak od klinczu, dociskając Sandrę do klatki. Przeciwniczka odwróciła pozycję, a Wiktoria próbując obalić ją, sama się przewróciła. W tamtym momencie Polka na pewno żałowała tej decyzji, ponieważ Succar dosiadła, zasypując ją ciosami.

Sędzia był zmuszony przerwać walkę w trzeciej rundzie. W ten właśnie sposób Sandra Succar wygrała swój debiut w KSW przez TKO przeciwniczki!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85.