STS kolejny raz poszerza swoje działania marketingowe. Bukmacher tym razem wspierać będzie drużynę siatkarską. STS został Oficjalnym Sponsorem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

STS sponsorem zwycięzców Ligi Mistrzów

Zwycięzcy Ligi Mistrzów i bukmacher STS zawarli porozumienie. Umowa została podpisana aż na trzy sezony. Logo bukmachera pojawi się na koszulkach zespołu, bandach reklamowych i na ściankach sponsorskich. ZAKSA planuje wraz z bukmacherem specjalne promocje, zarówno na hali sportowej jak i online. Aby z nich skorzystać trzeba mieć założone konto, polecamy to zrobić z STS kod promocyjny.

- Gramy razem z mistrzami – ZAKSA to bowiem kolejny mistrzowski klub po Rakowie Częstochowa oraz hokeistach i piłkarkach GKS-u Katowice, z którym nawiązujemy współpracę w tym roku. To jest dla STS rzeczą naturalną, jako niekwestionowanego lidera rynku bukmacherskiego w Polsce. Co więcej, jako zaangażowany sponsor, który wielokrotnie w ramach współprac sponsorskich swoimi działaniami wychodzi poza ramy zawartych umów, planujemy także w Kędzierzynie wspólnie z klubem aktywować kontrakt z korzyścią dla kibiców - mówi dyrektor marketingu STS Paweł Rabantek

To kolejne marketingowe ruchy na rynku bukmachera STS. W ramach umowy, firmie STS przysługuje tytuł Oficjalnego Sponsora drużyny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.