Jeden z największych bukmacherów na polskim rynku nie zatrzymuje się, jeżeli chodzi o działania marketingowe. Tym sposobem, STS podpisał nową umowę z Jagiellonią Białystok.

Nowa umowa między Jagiellonią a STS

Faktem jest, że strony już dawno doszły do porozumienia, a nowa umowa jest przedłużeniem poprzedniej. Jagiellonia pierwszą umowę z bukmacherem podpisała już w 2017 roku. Na mocy nowej umowy, będzie z nim związana, aż do czerwca 2021 roku. Okazuje się, że dla STS ta współpraca jest bardzo opłacalna, co potwierdzają słowa prezesa firmy.

 Z Jagiellonią Białystok – obok PZPN – łączy nas jeden z najważniejszych oraz największych kontraktów, który ma dla nas znaczenie strategiczne. Po podpisaniu pierwszej umowy z klubem odnotowaliśmy dynamiczny, kilkudziesięciu procentowy, wzrost liczby graczy nie tylko w Białymstoku czy na Podlasiu, ale w skali całego kraju – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS

Bukmacher nie zwalnia tempa i regularnie podpisuje nowe kontrakty marketingowe. Widać dużą chęć promocji marki. Ma to oczywiście bardzo pozytywny wpływ dla jego użytkowników, którzy mogą liczyć na różnego rodzaju promocje. Z tego względu warto założyć konto u tego bukmachera, używając kod promocyjny STS.