Zainteresowanie sportami często zmusza nas do szukania transmisji, na których moglibyśmy je obejrzeć. Jedne są płatne, a inne darmowe i to po nie chętniej sięgamy. Nie wszystkie takie źródła są legalne i bezpieczne. Teraz sporą popularność zyskuje Strims.top. Czy jest on pozbawiony ryzyka dla internautów?

Strims Top TV - Czym jest i jak działa?

Wiele osób poszukujących odpowiednich transmisji online zapewne kojarzy stronę strims.world. Aktualnie została ona zastąpiona przez strims.top i to tę domenę często znajdujemy, poszukując darmowych strumyków. Strona nie ma w sobie dużej oryginalności, dlatego też warto skupić się na tym, co właściwie daje internautom.

Strims.top jest bardzo chętnie odwiedzane przez nich i wykorzystywane do oglądania oferowanych tam transmisji online za darmo. Odkąd wejdziemy jednak na stronę, możemy być nieco sceptyczni, gdyż ta nie wydaje się godna zaufania. Na witrynie znajdują się często materiały, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Czy Top Strims jest legalny?

Decydując się na korzystanie z oferty strims tv, trzeba wiedzieć, że każdy użytkownik platformy bierze udział w działaniach niezgodnych z prawem. Powoduje to, że strony często znikają. Nie jest to jednak problemem, ponieważ zawsze powracają, tylko pod nieco innymi linkami. Wielu użytkowników nie ma jednak problemu z łamaniem prawa, w perspektywie możliwości obejrzenia wydarzeń sportowych za darmo.

Strims Top TV - opinie

Bardzo duża popularność serwisu strims tv sprawia, że wielu użytkowników zdążyło już wyrobić sobie opinie na temat serwisu. Trzeba przyznać, że są one bardzo różnorodne. Znaczna część osób krytykuje witrynę za dużą ilość reklam i problemy z płynnością. Z drugiej jednak strony, spotkamy pozytywne wypowiedzi, uargumentowane darmowym dostępem i szerokim wyborem spotkań.

Czy Strims TV jest bezpieczny?

Jedną z największych wad portalu top strims jest kwestia bezpieczności korzystania z serwisu. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę, że strona ma dużą ilość reklam, portali o wątpliwej bezpieczności. Ponadto sama strona nie wygląda zbyt zachęcająco pod kątem wizualności.

Decydując się na korzystanie z Strims TV, musimy mieć na względzie, że może się to wiązać z nabyciem nieprzyjaznego wirusa na nasze urządzenie.

Strims Top opinie forum

W internecie znajdziemy naprawdę sporo opinii na temat Strims Top. W przeważającej części są one raczej pozytywne. Użytkownicy bardzo cenią sobie możliwość darmowego oglądania meczów, nie zważając na liczne wady strony. Niektórzy twierdzą, że wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Najlepiej jest jednak samodzielnie przetestować stronę i wyrobić sobie własną opinię.

Strims Top wykop

Ważnym faktem w przypadku strims top jest aspekt dotyczący społeczności strony internetowej wykop. To właśnie ona rozpowszechniła świadomość użytkowników sieci o istnieniu takiej witryny. Jak wiadomo, osoby szukające darmowej transmisji online łatwo jest przekonać do skorzystania nawet z tak wątpliwego źródła. Warto mieć na uwadze, że sam wykop nie jest raczej godnym zaufania miejscem.

Pomimo swojej kontrowersyjnej reputacji portal nadal działa i skutecznie reklamuje te nielegalne witryny oferujące darmowe transmisje pełne reklam, niepokojących komunikatów, zacięć i prawdopodobnych wirusów. Znając charakter stron takich jak strumyk, czy też strims top warto mieć na względzie, że korzystanie z nich ma swoje poważne konsekwencje. Dlatego lepiej jest oglądać transmisje za darmo i zgodnie z prawem u bukmacherów takich jak STS.

Jak korzystać ze Strims Top TV?

Znaczna część osób na pewno miała już styczność z witryną top strims. Korzystanie z niej jest naprawdę bardzo proste. Na samym początku oczywiście musimy ją odnaleźć. Gdy już trafimy na witrynę, pozostanie nam wybranie interesującej nas transmisji. Lista dostępnych spotkań pojawia się w lewej części strony. Po wybraniu meczu pozostaje nam tylko uporanie się z reklamami, a następnie możemy się już cieszyć darmową transmisją.

Na jakich urządzeniach działa Strims TV?

Użytkownicy bardzo cenią sobie obecnie elastyczność, jeżeli chodzi o możliwość korzystania z określonych usług. W zasadzie normą się staje, że większość stron czy witryn ma swoje odpowiedniki w aplikacjach mobilnych. Znacząco ułatwia to korzystanie z danego serwisu pod każdym względem.

Android TV

Urządzenie Android TV umożliwia korzystanie z różnych aplikacji na ekranach naszego telewizora, o ile ten ma funkcję Smart TV. Nie pomoże nam ono jednak z korzystaniem z witryny Strims Top, ponieważ strona ta nie posiada odpowiedniej aplikacji. Możliwe jest jednak korzystanie z serwisu na ekranie telewizora poprzez jego włączenie za pomocą przeglądarki internetowej.

Aplikacja

Podobnie sytuacja kształtuje się w przypadku aplikacji mobilnej. Strims Top aktualnie takiej nie posiada i najpewniej się to nie zmieni. Witryna nie jest legalną stroną i w dodatku regularnie zmienia swoją domenę. Są to czynniki, które znacząco utrudniają stworzenie aplikacji.

Nie oznacza to jednak, że nie możemy korzystać ze Strims Top z poziomu telefonu. Jedyne co musimy zrobić, to wejść na stronę poprzez przeglądarkę internetową, którą posiadamy w swoim urządzeniu mobilnym.

Mecze i transmisje na Strims Top

Fani różnych wydarzeń bardzo chętnie oglądają mecze swoich ulubionych klubów, czy też walki wybranych zawodników. Niestety obecnie prawa do transmisji są podzielone pomiędzy wiele stacji, a te wymagają subskrypcji specjalnych kanałów. Przeważnie są one dodatkowo płatne, przez co nie każdy chętnie się na to decyduje. Darmową alternatywą zawsze pozostaje Strims top, który oferuje transmisje wielu sportowych wydarzeń, takich jak:

 • High League
 • Fame MMA
 • Prime MMA
 • Move Federation
 • KSW
 • Gromda
 • piłka nożna
 • koszykówka
 • hokej

Strony takie jak Strims top

Strims top, to tak naprawdę ta sama strona co Strumyk TV. Niezmienna została jednak kwestia legalności strony. Skorzystać możemy jednak z innych stron. Przykładem może być STS TV, którego legalność jest niepodważalna, a sama strona zapewnia wam wszystko, czego możecie oczekiwać od strumyka.

Najważniejszym aspektem, którego nie można pominąć, skupiając się na działaniu strony, jest opcja oglądania transmisji bez reklam. Do zalet rozwiązania należą również:

 • Oglądanie na kilku urządzeniach (telefony i komputery),
 • Dowolna ilość widzów oglądających wydarzenia,
 • Dobra jakość transmisji,
 • Brak problemów i opóźnień,
 • Legalność oglądania,
 • Brak wirusów.

Oczywiście warto te wymienione kwestie porównać ze strims top. Faktem jest, że bardzo często dochodzi do zatrzymania oglądania lub wyrzucania widzów w przypadku ich zbyt dużej ilości.

Nie można zapomnieć także o zagrożeniach płynących z oglądania na witrynie, takich jak wirusy i wątpliwe oprogramowania, które będą atakowały nasz system. Ponadto oglądając mecze na strims top często pojawia się problem zacięć, czy opóźnionej transmisji, która przecież ma być na żywo.