Bycie fanem sportu w tych czasach sprawia, że szukamy miejsc w internecie, na których możemy obejrzeć interesujące nas rozgrywki z całego świata. Zdarza się jednak, że to, czego szukamy, nie jest dostępne na tych platformach, z których na co dzień korzystamy. W tej sytuacji zdarza się, że sięgamy po mniej bezpieczne źródła, które z legalnością mają mało wspólnego. Jedną z często wybieranych witryn jest na przykład Strumyk TV, czyli Strims Top.

Co to jest Strumyk TV?

Jak można się domyślać, nie każdy ma pojęcie na temat platform streamingowych oraz ich działania. Strumyk TV jest jednak bardzo popularny. To właśnie tę domenę odnajdujemy, kiedy chcemy obejrzeć jakiś mecz, czy inne wydarzenie sportowe za darmo. Wiadomo jednak, że wątpliwość w jej bezpieczeństwie bezsprzecznie wzbudza wygląd strony. Wszystko za sprawą faktu, że jest ona wypełniona całą masą reklam, które niekoniecznie pozytywnie wpływają na to, jak ta się prezentuje i oczywiście działa.

Mimo tego faktu Strumyk TV jest chętnie odwiedzany przez odbiorców, którzy chcą obejrzeć darmowe transmisje. Jakość przedstawianych materiałów nie jest jednak porównywalna do tych oryginalnych transmisji. W dodatku, wiele osób nie ma świadomości tego, że aktualnie platforma Strumyk TV ma nową nazwę, jaką jest Strims Top. Oczywiście ma to związek z wątpliwą reputacją i działaniem niesławnej platformy bez odpowiednich pozwoleń.

Strumyk TV transmisje LIVE - jak to działa?

Wiele fanów sportu bardzo chętnie ogląda swoje ulubione wydarzenia sportowe. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak takie proste, jakie mogłoby się wydawać. Wynika to z faktu, że różne stacje mają wykupione prawa do transmisji różnych wydarzeń sportowych. W konsekwencji tego, musimy mieć dostęp do wielu płatnych kanałów, aby móc obejrzeć każde wydarzenie sportowe. Alternatywą jest darmowa strona Strumyk TV. Korzystając z niej nie musimy dokonywać dodatkowych opłat, a mimo to możemy obejrzeć interesujący nas mecz lub galę.

Czy Strumyczek TV jest legalny?

Strony działające na takiej samej zasadzie jak Strumyk TV budzą duże wątpliwości pod kątem aspektów prawnych. Należy mieć świadomość, że strona działa w sposób nielegalny. Oznacza to, że korzystając z oferty witryny, działamy niezgodnie z prawem. Fakt ten wpływa na żywotność strony. Często jest ona blokowana, jednak wraca pod kosmetycznie zmienionym linkiem.

Czy Strumyk Top jest bezpieczny?

Witryna na pierwszy rzut oka nie budzi zbyt dużego zaufania. I słusznie, ponieważ Strumyk live nie jest specjalnie bezpiecznym miejscem w przestrzeni internetowej. Wynika to głównie z dużej ilości reklam, głównie mocno podejrzanych witryn. Każdy użytkownik tej strony, powinien mieć świadomość ryzyka nabycia wirusa. Warto zatem posiadać oprogramowanie, które będzie w stanie go odpowiednio wcześnie wykryć.

Jakie sporty obejrzymy na Strumyk TV?

Strona Strumyk TV gwarantuje nam dostęp do większości wydarzeń sportowych danego dnia. Jest to szczególnie przydatne dla typerów, którzy chcą na bieżąco śledzić losy swojego kuponu. Strumyk stream online gwarantuje nam między innymi dostęp do sportów takich jak:

 • piłki nożna
 • koszykówka
 • gale freak fight
 • hokej
 • baseball
 • tenis
 • Formula 1
 • siatkówka

Strumyk TV transmisje

Oprócz klasycznych meczów sportowych, wiele osób poszukuje transmisji gal freak fight. Wynika to z faktu, że każdorazowo tego typu gala jest płatna w systemie Pay Per View. Oznacza to, że zawsze musimy uiścić opłatę, aby obejrzeć galę. Inaczej jest w przypadku strony Strumyk TV. Platforma oferuje nam transmisje nawet płatnych wydarzeń i tak samo, jak w przypadku innych wydarzeń sportowych, nie musimy nic płacić. Musimy mieć jednak na względzie liczne reklamy i potencjalne problemy z płynnością.

High League

Głos o federacji w ostatnim czasie znacząco ucichł. Wynika to z problemów prawnych, jakie napotkały organizację. Wiele osób zastanawia się przez to, czy to koniec High League. Jednakże, w kontekście transmisji, to te były regularnie dostępne na Strumyk TV. Każda odsłona gali była możliwa do obejrzenia za darmo, bez dodatkowych kosztów. Możemy zakładać, że jeżeli w przyszłości odbędzie się kolejna edycja High League, to bez problemu powinniśmy ją obejrzeć na popularnym strumyku.

FAME MMA

Bez wątpienia najpopularniejszą galą typu freak fight jest obecnie Fame MMA. To właśnie ich karta walk przyciąga największe zainteresowanie kibiców internetowych twórców. Konsekwencją tego jest oczywiście duży popyt na transmisje. Nie każdy chce lub jest w stanie przeznaczać swoje finanse na kilka godzin rozgrywki. Te osoby szczególnie chętnie korzystają z witryny Strumyk TV, ponieważ transmisje gal tej organizacji są dostępne na stronie.

Prime MMA

Federacja Prime MMA kojarzona jest głównie z osobą Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, byłego zawodnika Fame MMA. Organizacja może nie jest tak bardzo popularna jak Fame czy Clout, jednak stara się ona tak tworzyć kartę walk, aby przyciągnąć jak najwięcej fanów. Mniejsze zainteresowanie oznacza jednak, że potencjalni widzowie niechętnie chcą płacić za PPV. Z pomocą ponownie przychodzi strona Strumyk TV, która udostępnia transmisję gal Prime MMA.

Move Federation

Na popularności zdobywa ostatnio organizacja, która na celu ma promowanie sportu. Mowa oczywiście o Move Federation, w którym to gwiazdy internetu mierzą się ze sobą na boisku. Ostatnia z edycji możliwa była do obejrzenia na kanałach Canal+, jednak do tego niezbędny był odpowiedni abonament. Zainteresowanie wydarzeniem było spore, ponieważ mecze Move Federation 2 sędziował Szymon Marciniak. Podobnie jak w przypadku gal freak fight, tutaj nie mogło być inaczej - Strumyk TV również udostępnia transmisje z Move Federation.

KSW

Konfrontacja Sztuk Walki, znana jako KSW, to jedna z najstarszych obecnie funkcjonujących federacji sztuk walki. Zorganizowane zostało już blisko 90 edycji gal, co dowodzi o popularności i zainteresowaniu KSW. Organizacja na karcie walk bardzo często przedstawia bardzo duże nazwiska w świecie sportów walk, również z areny międzynarodowej. To jednoznacznie przekłada się na chęć obejrzenia gali KSW. Aktualnie, aby legalnie móc obejrzeć KSW należy mieć wykupiony abonament Viaplay. Darmową alternatywą pozostaje strona Strumyk TV.

Gromda

Gromda Fight Club, to federacja, która organizuje walki bokserskie na gołe pięści. Sam format wyróżnia się znacząco na tle innych konkurentów na polskim rynku. Automatycznie sprawia to, że federacja ma rzeszę swoich wiernych fanów, którzy uwielbiają tego typu walki. Gromda jednak standardowo poszła kierunki Pay Per View w przypadku każdej swojej gali. Kibice mogą jednak szukać darmowej alternatywy na Strumyk TV, który nie raz oferował już transmisję Gromdy.

Strumyk TV opinie

Opinie na temat Strumyk mecze można znaleźć bardzo łatwo. Jest duża szansa, że nawet jeśli poszukamy ich w gronie najbliższych znajomych, to będą w stanie nam coś powiedzieć na temat tej strony. Co do zasady, są one głównie pozytywne, chociaż strona ma wiele rażących wad. W ogólnym rozrachunku oceniana jest ona pozytywnie.

Strumyczek TV forum

Na najpopularniejszych forach internetowych w Polsce, z całą pewnością znajdzie się sporo tematów dotyczących Strumyk TV. Znajdziemy tam również opinie użytkowników na temat serwisu. Często skarżą się oni na zbyt dużą ilość reklam, a także na niezadawalającą jakość i płynność transmisji.

Strumyk TV a społeczność Wykopu

Platforma Strumyk TV stała się bardzo popularna, głównie za sprawą sporej rozpoznawalności na platformie Wykop. Użytkownicy wykopu bardzo często publikują linki do strumyka oraz innych witryn mających wątpliwą legalność. Mało kto będzie zwracał uwagę na bezpieczeństwo w perspektywie obejrzenia czegoś za darmo, o czym wiedzą użytkownicy wykopa. Trzeba jednak pamiętać, że Strumyk TV to masa reklam, komunikatów i możliwość zainstalowania złośliwego oprogramowania.

Chcąc znaleźć sprawdzone, legalne i jednocześnie darmowe transmisje z wydarzeń sportowych, sprawdźcie zawód typer. Jesteśmy wiarygodni, ale również znajdziecie u nas atrakcyjne kody promocyjne od rozmaitych bukmacherów. Jeśli nie wiecie, na jakiego buka postawić, to chętnie pomożemy. Już teraz sprawdźcie ranking bukmacherów, w której znajdują się tylko legalne propozycje z atrakcyjnymi ofertami, z których wybierzecie tę jedyną.

Na czym oglądać Strumyk TV?

Wiele osób w głównej mierze korzysta na co dzień z telefonu. Popularność strony Strumyk TV nie przeniosła się jednak na stworzenie aplikacji mobilnej. Nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe. Strumyk stream online bez problemu możemy włączyć na urządzeniu mobilnym, pod warunkiem, że wejdziemy na stronę z poziomu przeglądarki internetowej. Będzie ona odpowiednikiem platformy, którą znamy z komputerowej wersji. Oczywiście z uwagi na mniejszą rozdzielczość ekranu, poruszanie się po witrynie będzie nieco trudniejsze.

Legalne alternatywy dla Strumyk TV

Jak już zostało wcześniej wspomniane, witryna Strumyczek TV nie jest legalna i działa w sposób niezgodny z prawem. Może to znacząco odrzucać część użytkowników, którzy chętnie poszukają innych rozwiązań. Z pomocą przychodzą bukmacherzy, którzy coraz częściej wprowadzają do swojej oferty transmisje wybranych meczów.

Strumyk TV a STS TV?

Spoglądając na Strumyk TV warto rozważyć inne alternatywy, jak na przykład STS TV. W tym przypadku macie zagwarantowane wszystko, czego można chcieć od tego rodzaju witryny. Oczywiście istnieje cała lista zalet, które trzeba wymienić, a wśród nich koniecznie trzeba wymienić brak opóźnień, które w pirackich transmisjach zdarzają się notorycznie. Do plusów płynących z korzystania z tej legalnej opcji, zaliczamy również:

 • Oglądanie na kilku urządzeniach (telefony i komputery)
 • Dowolna ilość widzów oglądających wydarzenia
 • Legalne oglądanie
 • Transmisja bez reklam
 • Wysoka jakość transmisji
 • Brak problemów i przerywania
 • Brak wirusów

Wymienione aspekty są wielkimi plusami w porównaniu z opisywanym strumykiem. Chodzi m.in o fakt, że duża ilość widzów powoduje przeciążenia, które skutkują wyrzucaniem z transmisji losowych odbiorców. Jak wiadomo, taki rodzaj platform to również cicha groźba względem bezpieczeństwa urządzenia, z którego korzystacie. Może się okazać, że za jej pośrednictwem coś się z nim stanie. Na dodatek, rozmaite przerywniki w trakcie transmisji wpływają nie tylko na nasze wrażenia z oglądania, ale i psują sportowe emocje, jakie odczuwamy podczas tak istotnej rozgrywki.

Fortuna TV

Jednym z największych graczy na polskiej scenie bukmacherskiej jest niewątpliwie Fortuna. Tak duża firma nie mogła sobie pozwolić na brak transmisji spotkań w swojej witrynie. W konsekwencji tego, mamy możliwość oglądania wybranych meczów, pod warunkiem zawarcia przynajmniej jednego zakładu w ciągu ostatniego tygodnia. Bukmacher posiada transmisje wielu popularnych spotkań, jednak nie brakuje również tych bardziej niszowych. Z tego względu warto założyć tam konto, używając kod promocyjny Fortuna.

Superbet TV

Niewątpliwie najszybciej rozwijającym się bukmacherem jest obecnie Superbet. Bukmacher często wyznacza w branży nowe trendy, nie zapominając przy tym o dostosowaniu się do pewnych standardów. Nie inaczej jest w kwestii transmisji online. Co ciekawe, firma bardzo liberalnie podchodzi do tego tematu i transmisje są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Oznacza to, że nie mamy wymogu zawarcia zakładu, co jest popularną praktyką u konkurencji.

Pozostałe transmisje

Wiele wydarzeń sportowych oglądać możemy na stacjach telewizyjnych, które mają również swoje aplikacje mobilne. Oto wybrane z nich:

Canal+Ekstraklasa, PGE Ekstraliga, tenis, boks, NBA
Eleven SportsLa Liga, Serie A, Ligue 1, Liga NoS
TVP Sportmecze reprezentacyjne
PolsatPuchar Polski, 1.liga Polska, Superpuchar Polski,
ViaplayPremier League, Bundesliga, Liga Konferencji Europy żużel, F1, KSW

 

Strumyk Top, a Strims Top

Z uwagi na kwestie prawne, strony z darmowymi transmisjami często są blokowane. Nie inaczej było w przypadku Strumyk TV. Witryna została jednak zastąpiona przez Strims Top TV. Oznacza to, że pomiędzy platformami nie ma żadnej różnicy. Jest to to samo, tylko że pod inną nazwą. Niewykluczone, że za jakiś czas witryna ponownie zmieni swoją nazwę na nową.


Czy Strumyk TV jest bezpieczny?
Korzystanie ze Strumyk TV jest obarczone ryzykiem złośliwego oprogramowania i warto zaopatrzyć się w antywirusa.