Starcie Mateusz Spysiński vs Jakub "Paramaxil" Frączek zainauguruje galę FAME MMA 18. Kiedy walka Spysiński vs Paramaxil? O której godzinie walka Spysiński vs Paramaxil?

Spysiński vs Paramaxil FAME MMA 18 - data

Pierwsza walka na gali, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Spysiński vs Paramaxil

Organizacja FAME MMA ustaliła kolejność walk przed pierwszą konferencją FAME MMA 18 w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się pół godziny później. Spysiński i Paramaxil z racji, że w karcie walk FAME MMA 18 są zestawieni jako pierwsi, powinniśmy ich zobaczyć w klatce kilka minut po godz. 20:00.

Spysiński vs Paramaxil

Mateusz Spysiński jest jednym z najdłużej działających na YouTube i jednym z najpopularniejszych twórców commentary w Polsce. Włodarze szukali mu rywala ponad rok. W końcu znalazł się przeciwnik, który nie darzy go sympatią, a to gwarantuje emocje na konferencjach i w klatce.

Paramaxil jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych, znany ze swojego ciętego języka i specyficznego poczucia humoru. Na FAME MMA 18 stoczy swoją drugą walkę w karierze. W debiucie dostał lanie od "Frania", który pokonał go w pierwszej rundzie.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.