Czwarte starcie w karcie walk KSW 83 Colosseum 2 należało do Adama Soldaeva i Daniela "Rutka" Rutkowskiego. Po zwycięstwie Leo Brichty nad Maciejem Kazieczko to właśnie oni zawitali do oktagonu. Poprzednie starcia był pokazem niemałych umiejętności w walce i tak nie mogło nie być też w tym przypadku.

Adam Soldaev i Daniel Rutkowski na KSW 83

W pierwszej rundzie starcia to Daniel "Rutek" Rutkowski dyktował tempo walki dla swojego rywala. Mimo trafiających ciosów można przyznać, że początek całego pojedynku rozpoczął się raczej spokojnie. Dominacja Rutka została skumulowana pod siatką oktagonu, jednak Adam Soldaev finalnie uciekł z tej pułapki.

Druga runda także bywała raczej w kontroli Rutkowskiego. Mogliśmy w niej zobaczyć spektakularny rzut Adamem przez Daniela! Świadomość Soldaeva o przyszłej przegranej była widoczna w zwiększonej determinacji. Dociskanie go przez Rutka do siatki stało się jednak zbyt częste na przestrzeni całej walki. W trzeciej rundzie nawet pomimo zmęczenia to Daniel był górą.

Szukanie szans nie uratowało Adama Soldaeva jednak przed porażką! Daniel "Rutek" Rutkowski wygrywa walkę na KSW 83 Colosseum 2 po 3 rundach walki z rywalem!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2