Po niespodziewanym ogłoszeniu daty Clout MMA 5 na godzinę przed galą przyszedł czas na pierwsze starcie wydarzenia Clout MMA 4. W oktagonie zmierzyli się Rafał "Boro" Borkowski oraz Wojciech "Rekordzista" Sobierajski. Kto okazał się lepszy?

Rekordzista jednogłośnie pokonuje Boro w walce! Clout MMA 4!

Pierwsza walka podczas gali Clout MMA 4 była sporą niewiadomą, choć to Rekordzista należał do faworytów bukmacherów. Mimo wszystko MMA było zapowiadane jako domena Boro. Panowie na początku spokojnie wyczuwali siebie nawzajem, jednak to Rekordzista konsekwentnie okopywał nogę wykroczną swojego rywala. Widać było, że Borkowski dążył do zejścia po nogi, lecz w 1 etapie się to nie udało.

W drugiej rundzie początek był bardziej dynamiczny, a Sobierajski przeszedł od razu do ofensywy, przejmując inicjatywę. Choć Boro miał spory doping, to mimo tego nie zdecydował się na ponowne zejście po nogi swojego rywala. Po dwóch etapach to Wojtek wydawał się potencjalnym zwycięzcą.

W trzeciej rundzie Boro szedł po nogi już w 1 minucie, jednak Wojtek skutecznie to obronił. Etap toczył się podobnie, co poprzednie, więc werdykt nikogo nie zdziwił. Wojciech Sobierajski jednogłośnie pokonał Rafała Borkowskiego po walce na pełnym dystansie!