Już 15 lutego Legia Warszawa rozpocznie bój w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Przeciwnikiem Wojskowych będzie norweskie FK Molde. Niestety kibice Legii nie są w Norwegii mile widziani, teraz właściciele pensjonatów odmawiają im noclegów.

Jesteś Polakiem? W Molde noclegu nie dostaniesz

W związku z nieprzyjemnymi wydarzeniami po meczu Aston Villa - Legia Warszawa w Birmingham z udziałem kibiców Legii, na klub nałożono sporą karę. Oprócz kary finansowej, UEFA postanowiła o zamknięciu "Żylety". Co więcej kibice Legii otrzymali zakaz udziału w następnych 5 meczach wyjazdowych swojej drużyny w europejskich pucharach.

Z uwagi na zakaz brania udziału w meczach wyjazdowych, kibice Legii postanowili kupić bilety w sektorach kibiców gospodarzy. FK Molde zareagowało na próby Polaków i postanowiło natychmiast zaprzestać sprzedaży biletów dla polskich kibiców. Norweski klub poinformował, że pieniądze kibicom Legii nie zostaną zwrócone.

Największym absurdem całej sytuacji jest to, że właściciele pensjonatów i hoteli nałożyli na Polaków zakaz noclegowy. Polak wybierający się w okolicach dnia meczowego do Molde, obojętnie od celu podróży nie ma możliwości wynajęcia noclegu.