Pojedynek Siwollo z Raging Bullem zapowiadał się bardzo zacięcie. Bukmacherzy nie potrafili wskazać faworyta i kurs na obu zawodników był taki sam. To był zwiastun wyrównanej i emocjonującej walki. Nie potrwała ona jednak zbyt długo.
Siwollo wygrywa w drugiej rundzie
Od samego początku widzieliśmy zdecydowanie wyższą szybkość Rafała Siwieckiego. Wyraźna jednak przewaga warunków fizycznych była po stronie Damiana Gójskiego, który już w pierwszej rundzie posłał swojego rywala na deski. Druga runda to całkowita dominacja Siwollo.
Siwiecki szybko posłał rywala na deski i sprawił, że to on przejął inicjatywę w tym pojedynku. Po chwili poszedł za ciosem i znokautował Raging Bulla. Był to dosyć ciekawy pojedynek, lecz ludzie spodziewali się bardziej zaciętej walki.
Wyświetl ten post na Instagramie
