Siekacz vs Muaboy, czyli pierwsza walka kobiety z mężczyzną, do której doszło na gali MMA VIP 3. Pierwsza, choć... nie ostatnia na karcie walk trzeciego wydarzenia spod szyldu MMA VIP.

Siekacz vs Muaboy MMA VIP 3

Walka Siekacz vs Muaboy na MMA VIP 3 była drugą, jaką tego dnia zobaczyli kibice śledzący to wydarzenie. Nie ulegało jednak wątpliwości, że był to jeden z tych pojedynków, który wzbudzał ogromne zainteresowanie. Wszystko ze względu na fakt, że swoje umiejętności skonfrontowali kobieta i mężczyzna. Co ciekawe zdecydowaną faworytką w tym starciu była Siekacz.

 

 

Kto wygrał walkę Siekacz vs Muaboy MMA VIP 3?

O tym, kto wygrał walkę Siekacz vs Muaboy na MMA VIP 3 przekonaliśmy się już w piątek. Zanim jednak poznaliśmy wynik walki, mogliśmy wytypować triumfatora. Kursy na tę galę przygotowała firma Fortuna, która zdecydowanego faworyta w tym starciu widziała w kobiecie. Kurs na wygraną Siekacz wynosił 1.25, podczas gdy triumf Muaboya oszacowano na 3.20.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

Wynik walki Siekacz vs Muaboy MMA VIP 3

Wynik walki Siekacz vs Muaboy na MMA VIP 3 ciekawił więc wielu kibiców i obserwatorów. Jak się okazało, mająca sportową przeszłość Siekacz nie zdołała poradzić sobie z siłą mężczyzny i przegrała przed czasem. Muaboy wygrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut i zanotował zwycięski debiut w formule MMA.

Zobacz także - kim jest Muaboy?

Muaboy pokonał Urszulę Siekacz przez TKO, runda 2