Na dzisiejszej gali Clout MMA 2, zostało jedynie kilka pojedynków do końca wydarzenia. Po walce Sosnowski vs Remi przyszła pora na starcie Sarary z Załęckim. Co ciekawe, Crazy początkowo miał walczyć z Le Bannerem, jednak ten wycofał się na kilka dni przed galą.

Sarara remisuje z Dawidem Załęckim

Sarara był zdecydowanym faworytem pojedynku. To właśnie on ruszył pierwszy i już w 10 sekundzie trafił wysokim kopnięciem. Załęcki zdecydowanie to odczuł! Tomasz cały czas wywierał presję, jednak Crazy wyprowadził celny prawym z kontry. Sarara padł i odbyło się pierwsze liczenie. Kiedy Sarara wstał, błyskawicznie ruszył na rywala. Załęcki w defensywie odwrócił się i uciekł od Sarary. Tomasz bez przerwy wywierał presję.

Druga runda rozpoczęła się od presji ze strony Sarary. Załęcki wciąż czekał na okazję do kontry, jednak Tomasz stanął na chwilę na środku klatki, opuścił ręce i pokazał, że nie chce już gonić rywala. Postawa Crazy'ego nie zmieniła się.

W ostatniej odsłonie Sarara zaczął od skrócenia dystansu, zamykając Dawida na siatce. Crazy przyjął kilka uderzeń, ale wytrzymał ostatnie 90 sekund do końca walki. Czas się skończył, a Załęcki przyznał w wywiadzie, że celowo uciekał, bo znał możliwości Tomasza Sarary.

Jaką decyzją zakończyła się walka? Sędziowie punktowali: 29-27 Załęcki oraz 2 razy 28-28, a więc mamy remis!

Co ciekawe, walka Goha Magical vs Nikita została przeniesiona na sam koniec karty walk. Początkowo miała ona się odbyć przed co-main eventem, jednak w trakcie gali federacja podjęła inną decyzję. Dla takich informacji warto właśnie śledzić relację i wyniki na żywo Clout MMA 2!