No i przyszedł czas na najbardziej kontrowersyjną walkę dzisiejszego wieczoru.. Czyli Goha vs Nikita! Pojedynek miał odbyć się przed co-main eventem, a jednak miał miejsce na samym końcu gali, czyli po walce Załęcki vs Omielańczuk.

Goha nokautuje Nikitę w drugiej rundzie!

Na początku obie zawodniczki były zdystansowane, jednak Gosia pierwsza ruszyła do przodu. Po chwili Nikita upadła po celnym ciosie, nastąpiło pierwsze liczenie. Po wznowieniu Goha ruszyła do przodu, zdecydowanie chcąc wykończyć rywalkę. Nikita cały czas przyjmowała ciosy, ale nie poddawała się. Pierwsza runda zakończyła się zdecydowanie na korzyść Gosi Magical!

Druga odsłona zaczęła się agresywnie. Nikola uciekała po klatce, zdecydowanie unikając walki. Gosia ruszyła z szarżą do przodu, trafia mocno Nikitę! Zawodniczka upadła.. i koniec!

Dla wielu stało się niemożliwe.. Goha Magical pokonała Nikitę przez TKO, runda II! Nikt w to nie wierzył, zdecydowanie jest to wygrana, która odmieni życie Małgorzaty.

Nikt nie wierzył w Gohę Magical, ale to właśnie są akcje, dla których warto śledzić relację i wyniki na żywo z Clout MMA 2!