Dokładnie 1 lutego wystartował nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego, czyli Kanał Zero. Pierwszy filmik, jaki pojawił się na kanale, jest z udziałem Przemysława Rudzkiego. Podczas transmisji poruszono naprawdę wiele tematów - od spraw internetowych, po światowe newsy.

O co chodzi w Kanale Zero?

Na czym będzie polegał Kanał Zero? Stanowski ogłosił, że będzie to program commentary z pasmami porannymi oraz wieczornymi, a także z naprawdę jakościową redakcją. Dzień przed startem kanału poznaliśmy cały skład współtwórców. Wśród nich możemy znaleźć między innymi polityka Marcina Matczaka, komentatora Andrzeja Twarowskiego czy byłego piłkarza Wojciecha Kowalczyka.

Według Krzysztofa na kanale będzie miejsce na tematy naukowe, biznesowe, celebryckie, filmowe, medyczne i nie tylko. Natomiast sport będzie pojawiał się jedynie wtedy, kiedy będzie działo się coś naprawdę ważnego i istotnego.

- Chcemy dostarczać treści, które nie są chłamem. Chcemy robić własne śledztwa, rozmawiać z ludźmi. Musimy być multizadaniowi.

W piątek, 2 lutego na kanale pojawił się także pierwszy odcinek Zera Ekranowego z udziałem Tomasza Raczka. Na nagraniu skupiono się na omówieniu ostatnich polskich produkcji filmowych.

Świetna inicjatywa Kanału Zero

Podczas pierwszej transmisji, Kanał Zero wyszedł ze świetną inicjatywą. W programach wieczornych będą pokazywane psy ze Schroniska Na Paluchu. Akcja polega na wypromowaniu adopcji i dokładnym przedstawieniu zwierząt.