Wczoraj na kanale Szalony Podcast ukazał się około 90 minutowa rozmowa z dziennikarką MMA.pl - Kasią Kubiak, gdzie w materiale zostało przedstawione podsumowanie gali Prime MMA 6, która odbyła się w zeszłą sobotę w Arenie Toruń.

Nieporozumienie między Szalonym Reporterem, a Prime MMA

Tytuł filmu brzmi: Czy to jest ostatnia gala Prime MMA? I właśnie o ten tekst poszła wymiana zdań na platformie X (dawniej Twitter) pomiędzy Szalonym Reporterem a prezesem FEN - Pawłem Jóźwiakiem, który pomaga w tym projekcie, potem do tej dyskusji dołączył jeszcze - Tomasz Bezrąk prezes PRIME.  Panowie mieli dwa odmienne poglądy na ten temat.

Sam Matysiak twierdził, że gala Prime sprzedała się słabo w systemie PPV, natomiast Jóźwiak i Bezrąk krytykowali byłego zawodnika organizacji Fame MMA za ten click bajtowy tytuł, oraz jego niepotwierdzone teorie. Obaj panowie stwierdzili równocześnie, że sama gala sprzedała się bardzo dobrze, i wkrótce zostanie ogłoszona data i miejsce wydarzenia gali Prime 7.

Zobaczymy ostatecznie, czy organizacja PRIME wywiąże się z tej obietnicy, i w najbliższych dniach ogłoszą, gdzie zobaczymy kolejną edycję wydarzenia federacji Prime Show MMA.