W ostatnim czasie niezwykle głośno zrobiło się wokół byłego zawodnika FAME MMA czy KSW. Do sieci trafiło nagranie Popka, na którym dopuszcza się on niestosownych zachowań wobec psa. Całą sytuację w swoim stylu skomentował Marcin Różalski.

Różalski do Popka - "Życzę ci k***o żebyś zdechła"

Marcin Różalski od dawna jest znany z zamiłowania do zwierząt. Można było się zatem spodziewać, że były mistrz KSW skomentuje całą sytuację. Warto również wspomnieć, że Różal trenował Popka do jego walki z Mariuszem Pudzianowskim, a zatem obu zawodników łączy pewna przeszłość.

Różal w ostrych słowach skrytykował zachowanie byłego podopiecznego, jednak wspomniał również o udziale Popka w galach Gromdy.

Mam nadzieję, że całe środowisko cię k***a wyklnie, a kto cię będzie spotykał na mieście to ci na ryj k***o nachara i cię przerobi (...) Życzę ci k***o żebyś zdechła, żebyś nie ogarnął tego wszystkiego i żebyś się k***a powiesił (...) I ty się k***o wozisz z chłopakami, z wojownikami na obozy jeździsz (...) mam nadzieję, że przerobią z tobą k***a wszyscy i cię k***o pognają.

Jak bowiem wiadomo, Popek już od kilku gal jest ambasadorem Gromdy. Na ostatniej edycji wystąpił nawet jako zawodnik. Przegrał jednak już w pierwszej rundzie. Na ten moment Gromda nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia w związku z tą sytuacją. Można się jednak spodziewać, że Popek zostanie odsunięty od federacji.