Robert Pasut w ostatnim czasie opublikował na swoich social mediach nagranie, na którym przyznaje, że boi się o swoje życie. Wszystko za sprawą pewnych nagrań, na których osoby publiczne mówią o jego potencjalnym porwaniu i pobiciu.
Pasut o Don Kasjo i groźbach
Już na samym początku filmiku Robert przyznał, że całe nagranie nie jest żartem, ponieważ boi się o swoje zdrowie i życie. Pokazał on nagrania, na których ludzie, w tym Don Kasjo mówią o potencjalnym zrobieniu mu krzywdę przez porwanie w bagażniku.
Sam Kasjusz groził mu różnymi tekstami, które zdecydowanie brzmiały niepokojąco. Robert nie do końca rozumie, o co Życiński ma do niego problem. Na zamieszczonym filmiku mówi następująco:
Moje bezpieczeństwo, zdrowie i życie jest zagrożone w tym momencie. To nie jest żart. Wczoraj dostałem groźby pozbawienia zdrowia, a prawdopodobnie było sugerowane też pozbawienie życia lub porwanie (...) Osobą, która wystosowała te groźby pierwsza był Don Kasjo
Po tej wypowiedzi Pasut ukazał zarówno nagranie z wypowiedziami Życińskiego, a wcześniej w filmiku zamieścił video osób, które pokazywały, czy zmieści się do bagażnika.
@freakzonetvv Robert Pasut opublikował nagranie w którym przyznaje że nie czuje się bezpiecznie #primemma #donkasjo #pasut ♬ oryginalny dźwięk - freakzonetv
Komentarze Roberta
Na koniec swojego monologu Robert przyznał, że zamierza się w tej sprawie skontaktować z adwokatem, ale i służbami. Ponadto pod tym postem zamieścił kilka komentarzy, w których napisał m.in., że:
Wrzucam te wideo dla moje bezpieczeństwa. Co innego jeden na jeden, gdzieś na salce bokserskiej, a co innego atak 3 osób i „polowanie”. Mało kto wychodzi cało z przekopania przez grupę.
Oczywiście komentarze pod postem się podzieliły. Jedni szanują mężczyznę za taką postawę, a inni uważają, że nie są to poważne groźby. Pasut ma informować o tym, jak sytuacja się rozwinie.

![Robert Pasut boi się o swoje życie - Don Kasjo chce go skrzywdzić?! [VIDEO]](https://media.zawodtyper.pl/2026/06/Zrzut-ekranu-2026-06-25-o-09.38.36-412x232.png)