Robert Pasut w ostatnim czasie opublikował na swoich social mediach nagranie, na którym przyznaje, że boi się o swoje życie. Wszystko za sprawą pewnych nagrań, na których osoby publiczne mówią o jego potencjalnym porwaniu i pobiciu.

Pasut o Don Kasjo i groźbach

Już na samym początku filmiku Robert przyznał, że całe nagranie nie jest żartem, ponieważ boi się o swoje zdrowie i życie. Pokazał on nagrania, na których ludzie, w tym Don Kasjo mówią o potencjalnym zrobieniu mu krzywdę przez porwanie w bagażniku.

Sam Kasjusz groził mu różnymi tekstami, które zdecydowanie brzmiały niepokojąco. Robert nie do końca rozumie, o co Życiński ma do niego problem. Na zamieszczonym filmiku mówi następująco:

Moje bezpieczeństwo, zdrowie i życie jest zagrożone w tym momencie. To nie jest żart. Wczoraj dostałem groźby pozbawienia zdrowia, a prawdopodobnie było sugerowane też pozbawienie życia lub porwanie (...) Osobą, która wystosowała te groźby pierwsza był Don Kasjo

Po tej wypowiedzi Pasut ukazał zarówno nagranie z wypowiedziami Życińskiego, a wcześniej w filmiku zamieścił video osób, które pokazywały, czy zmieści się do bagażnika.

@freakzonetvv Robert Pasut opublikował nagranie w którym przyznaje że nie czuje się bezpiecznie #primemma #donkasjo #pasut ♬ oryginalny dźwięk - freakzonetv

Komentarze Roberta

Na koniec swojego monologu Robert przyznał, że zamierza się w tej sprawie skontaktować z adwokatem, ale i służbami. Ponadto pod tym postem zamieścił kilka komentarzy, w których napisał m.in., że:

Wrzucam te wideo dla moje bezpieczeństwa. Co innego jeden na jeden, gdzieś na salce bokserskiej, a co innego atak 3 osób i „polowanie”. Mało kto wychodzi cało z przekopania przez grupę.

Oczywiście komentarze pod postem się podzieliły. Jedni szanują mężczyznę za taką postawę, a inni uważają, że nie są to poważne groźby. Pasut ma informować o tym, jak sytuacja się rozwinie.

Komentarze Roberta Pasuta
Robert Pasut/Instagram