Jakiś czas temu donosiliśmy o tym, że Robert Karaś chce zawalczyć z Lizakiem. Z racji jego współpracy z FAME MMA wszyscy zakładali, że najbliższa walka triathlonisty odbędzie się właśnie na gali tej organizacji. Okazuje się jednak, że sportowiec stoczy pojedynek, ale w Prime!

Robert Karaś w Prime MMA? - Szczegóły udziału w walce

Już od pewnego czasu fani Roberta Karasia wykazują chęć zobaczenia mężczyzny ponownie w oktagonie gali freak fightowej. Jak wiadomo, mężczyzna podczas swoich starć mógł pochwalić się naprawdę imponującymi umiejętnościami. W wywiadzie dla mma.pl zawodnik organizacji FAME MMA wypowiedział się na temat swojej przyszłości we freakach. Jego słowa zdziwiły wiele osób.

Wywiad, który udzieliłem wcześniej, jak jeszcze nie wiedziałem, że nie będę miał walki w FAME, tam było niby potwierdzone, że będę w FAME, to ten wywiad był po prostu wcześniej nagrany. On później wyszedł, stąd to nieporozumienie.

W dalszej części wywiadu odniósł się do tego, dlaczego właściwie jego kolejne starcie odbędzie się w oktagonie Prime Show MMA.

Natomiast jak dostałem przestrzeń z FAME'u na walkę, bo nie było tam żadnej koncepcji i żadnego pomysłu na rywala na ten moment, to pozwolili mi po prostu zawalczyć, gdzie indziej, stąd zmiana i przejście do Prime. (...) Dwa razy dogadywałem z Rafałem, czy będzie coś, Rafał w końcu powiedział, że niestety, ale się nie uda na ten moment, więc zezwolił zawalczyć, gdzie indziej.

Komentujący wywiad byli zdziwieni, że wybór walki padł akurat na tę federację ze względu na jej kontrowersyjną renomę. O tym, kiedy dojdzie do starcia mamy dowiedzieć się poprzez ogłoszenie organizacji. Czy to możliwe, że Karaś znajdzie się w karcie walk Prime MMA 9? Tego dowiemy się z pewnością w niedługim czasie.