Po emocjonującej walce Boro vs 10 przeciwników, przyszła pora na starcie Sosnowski vs Remi! Albert według typerów jest underdogiem pojedynku, jednak całkowicie zaskoczył widzów! Wykazał się on świetnymi umiejętnościami.

Sosnowski brutalnie nokautuje Remiego

Remi na początku walki od razu zaczął naciskać w swoim stylu. Mimo kilku przyjętych ciosów, Gruchała dalej naciskał. W 30 sekundzie walki Albert zalał się krwią, podobnie jak Remigiusz.

Albert po atakach wyglądał na wstrząśniętego, a młodszy zawodnik tylko wykorzystywał sytuację i wciąż dociskał. Sosnowski potrafił się wybronić, jego mocną stroną są mocne, a przede wszystkim celne ciosy. Po chwili sytuacja się odwróciła i to Remi zaczął uciekać przed rywalem. Dragon pod koniec rundy ponownie trafił w kontrze. Poszedł on od razu za ciosem, znów trafiając Remiego tak, że aż upadł! Nastąpiło pierwsze liczenie, ale Gruchała wstał i zdecydował się kontynuować.

W drugiej rundzie Gruchała się zdecydowanie wycofał, nie był on już tak agresywny jak na początku. Sosnowski przejął pałeczkę, teraz to on świetnie trafiał rywala. Sosnowski trafia rywala pod siatką i ten ponownie upada! Jest drugie liczenie Remi wstaje, ale widać, że jest zamroczony. Sosnowski idzie do przodu i znów posyła Gruchałę na deski. Koniec!

W ten właśnie sposób Albert Sosnowski pokonał Remiego Gruchałę przez TKO, runda II! Śledźcie na bieżąco relację i wyniki na żywo z Clout MMA 2, aby niczego nie przegapić!