Rafonix to zdecydowanie jedna z tych najbardziej kontrowersyjnych postaci, które dotyczą gali FAME MMA. Jego postać bez wątpienia wzbudza skrajne emocje, przez co wydarzenia z jego udziałem zdobywają grono widzów. Podczas jednej z internetowych wypowiedzi stwierdził, że dojdzie do wyczekiwanego przez niego rewanżu. Czy odbędzie się on na FAME MMA 19?

Z kim zawalczy Rafonix na Fame MMA 19? - Streamer odpowiada

Jak wiadomo, Marcin "Rafonix" Krasucki to postać, która w sieci zasłynęła przede wszystkim ze swoich patostreamów i to z nimi najbardziej jest kojarzony. Ta "niesława" przyniosła mu jednak spore korzyści jak choćby walki w topowej federacji freak fightowej. Aktualnie sytuacja z organizacjami tego typu jest pełna zamieszania, co sprawia, że coraz więcej osób interesują najbliższe walki.

Podczas jednej ze swoich wypowiedzi w sieci, zwrócił się do swojego kolegi słowami:

"Ej, a ty znowu jesteś potrzebny do narożnika niedługo nie, bo ja mam niedługo ważną misję do zrobienia z kolesiem, co mnie rozj***ł w siedem sekund."

W tym momencie rozmówcy streamera nie kryli zaskoczenia faktem, że zdradził on swoją walkę i przeciwnika. Była bowiem tylko jedna walka, w której mężczyzna poniósł on taką porażkę. Było to starcie z Mariuszem "Hejterem" Słońskim podczas Hype MMA. Stwierdził on również, że federacja nie powinna mieć mu za złe tego leaku, gdyż trzymanie tego pojedynku w tajemnicy nie dałoby tak dobrego efektu.

Śmiało przyznał, że on wie, jak generować wyświetlenia i jeśli organizacja się z tym nie zgadza, to nie będzie z nimi współpracował.